Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. Numer referencyjny: 115886 Data publikacji: 17 maja 2021 Lokalizacja: Łódź - Łódzkie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Nadzór, kontrola, ochrona, restrykcje
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

• Zapewnienie zgodności produktów ze środowiskowymi wymaganiami prawnymi w Polsce i Unii Europejskiej oraz w innych krajach spoza Unii Europejskiej,
• Raportowanie zgodnie ze środowiskowymi wymaganiami prawnymi w Polsce oraz krajach członkowskich Unii Europejskiej oraz innych krajach spoza Unii,
• Bieżąca współpraca z organizacjami odzysku w poszczególnych krajach Unii Europejskiej, w Polsce oraz innych krajach spoza Unii,
• Reprezentowanie firmy przed organami kontroli, inspekcją ochrony środowiska.

Wymagania

• Wykształcenia wyższego (preferowane Ochrona Środowiska),
• Doświadczenia zawodowego min. rok (mile widziane w branży elektronicznej),
• Biegłej znajomości jęz. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
• Wiedzy w zakresie ustaw środowiskowych w szczególności: ustawy o odpadach, ustawy o opakowaniach i odpadów opakowaniowych, ustawa o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym,
• Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności programu Excel.

Mile widziane:
• Znajomość systemu SAP,
• Znajomość dodatkowego języka obcego.

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Jesteśmy czołowym polskim producentem napojów bezalkoholowych i niskoalkoholowych. Specjalizujemy się w produkcji napojów dla marek własnych oraz usługowym rozlewie dla produktów markowych.
W Polsce współpracujemy z większością sieci handlowych oraz właścicielami rozpoznawalnych i cenionych brandów napojowych. Skutecznie konkurujemy na rynkach zagranicznych. Dostarczamy produkty między innymi do Niemiec, Czech, krajów nadbałtyckich oraz na rynki Bliskiego Wschodu.