Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. przewozu towarów niebezpiecznych

Pracodawca: Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. Numer referencyjny: 115891 Data publikacji: 17 maja 2021 Lokalizacja: Łódź - Łódzkie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Ryzyko: Zagrożenia sanitarne, niebezpiczne substancje
Transport: Logistyka

Opis stanowiska

  • Nadzór i przygotowanie przesyłek zawierających towary niebezpieczne,
  • Śledzenie zgodności z wymaganiami prawnymi dotyczącymi przewozu towarów niebezpiecznych,
  • Bieżąca obsługa spływających zgłoszeń,
  • Wdrażanie procedur i instrukcji,
  • Ścisła współpraca z innymi działami,
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu towarów niebezpiecznych,
  • Nadzór i aktualizowanie bazy materiałów niebezpiecznych,
  • Zestawienie i raportowanie wyników pracy.

Wymagania

  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenia w pracy na magazynie głównie w obszarze spedycji,
  • Znajomości pakietu MS Office,
  • Najomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, czynnego prawa jazdy kat. B,
  • Dobrej organizacji pracy oraz samodzielności w działaniu,
  • Rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i łatwości w nawiązywaniu relacji.

Mile widziane:
  • Znajomość systemu SAP;
  • Uprawnienie IATA DGR6, IMDG.

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Transfer Multisort Elektronik to firma pokoleniowa, istniejąca od 1990 roku.
Przez ponad 30 lat sukcesywnie się rozwijaliśmy, zdobywając doświadczenie i stając się jednym z najdynamiczniejszych globalnych dystrybutorów komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Mimo międzynarodowego zasięgu działalności nadal pozostajemy firmą rodzinną.
Wierzymy, że pozytywna atmosfera pracy, elastyczność i indywidualne podejście do każdego Klienta pozwalają osiągnąć najlepsze wyniki.