Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Energetyk

Pracodawca: Unilever Numer referencyjny: Katowice Data publikacji: 12 sierpnia 2019 Lokalizacja: Katowice - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:
  • sprawna obsługa i nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem maszyn, urządzeń i instalacji na terenie Fabryki Herbaty (urządzenia elektryczne do 20kV, para, woda, sprężone powietrze, amoniak, wentylacja i klimatyzacja)
  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń
  • bieżące naprawy, diagnostyka i konserwacja
  • sporządzanie raportów i dokumentacji

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:
  • wykształcenia technicznego (energetyk/elektryk)
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym (4-brygadowym)
  • uprawnień SEP 1kV (mile widziane do 20kV)
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • umiejętności analizy dokumentacji technicznej
  • umiejętności z zakresu elektropneumatyki (mile widziana)
  • chęci dalszej nauki również w zakresie automatyki i robotyki
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia na umowę o pracę w dużej międzynarodowej firmie (w Polsce od ponad 25 lat),
  • ciekawą, dającą satysfakcję pracę, w firmie zapewniającej bezpieczne środowisko pracy,
  • regularne wynagrodzenie zasadnicze + premię kwartalną + dodatki za pracę zmianową (2,3 zmiana, 4 brygada),
  • benefity: Opieka medyczna, karta Multi Sport, Ubezpieczenie na życie oraz Pracowniczy Program Emerytalny opłacany przez firmę, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i rodziny, paczki i bony okolicznościowe, benefity świąteczne, sklepik z produktami Unilever w atrakcyjnej cenie, imprezy okolicznościowe, nagrody za wprowadzanie usprawnień,
  • indywidualny program wdrożenia oraz możliwość dofinansowania do studiów kierunkowych.

Unilever

Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, tworzymy różnorodne marki i docieramy z naszymi produktami do ludzi na całym świecie. Równolegle dbamy o zrównoważony rozwój naszej firmy, o sukces naszych marek i naszych pracowników. Razem możemy czuć się dobrze w pracy, którą wykonujemy każdego dnia. W Unilever jesteś otoczony przez inspirujących liderów i wspierających współpracowników, dzięki temu realizujesz swój cel, wnosisz świeże pomysły i po prostu jesteś sobą.