Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Młodszy kierownik ds. BHP i ochrony środowiska

Pracodawca: Unilever Numer referencyjny: Młodszy kierownik ds. BHP i ochrony środowiska Data publikacji: 12 sierpnia 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole
Edukacja i komunikacja: Kursy, szkolenia

Opis stanowiska

CEL STANOWISKA:

  • Koordynacja działań organizacyjnych celem realizacji polityki firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP,P/Poż i Ochrony Środowiska oraz standardami Unilevera dotyczącymi działań w tych, obszarach. Współpraca z różnymi komórkami firmy w celu rozwoju programów strategicznych BHP i OŚ oraz wprowadzenie usprawnień w celu prewencji wypadków,
  • Zakres obowiązków: Proponowanie i współtworzenie systemów zapewniających zgodne z przepisami BHP, ppoż. i ochrony środowiska działanie firmy,
  • Wprowadzanie i propagowanie polityki Unilevera w zakresie BHP i ochrony środowiska. § Planowanie działań prewencyjnych i naprawczych, przygotowywanie rocznego planu projektów do zrealizowania celów wynikających z polityki Unilevera w zakresie BHP i OŚ,
  • Zapewnienie przeprowadzania wymaganych prawem szkoleń dotyczących BHP, prowadzenia badań lekarskich oraz procesu oceny ryzyka zagrożeń na stanowiskach pracy,
  • Zapewnienie opracowania raportów środowiskowych zgodnie z wymogami prawa Polskiego,
  • Przygotowanie planu kontroli i audytów odnośnie sprawdzenia zgodności działań firmy z przepisami BHP i OŚ oraz nadzór nad realizacją działań korygujących,
  • Rozwijanie / wprowadzanie niezbędnych narzędzi monitorowania zagadnień na temat BHP i OŚ oraz przygotowywanie raportów,
  • Przygotowanie oraz kontrola realizacji budżetu działu BHP i OŚ oraz udział w opracowaniu budżetu inwestycyjnego w celu spełnienia wymogów przepisów BHP.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek BHP, Ochrona Środowiska),
  • Kwalifikacje (aktualne szkolenie BHP dla pracowników służby BHP z ukończonym pozytywnie egzaminem),
  • Min. kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie,
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku menedżera,
  • Mile widziana ogólna znajomość procesów produkcyjnych (wsparcie fabryk),
  • Znajomość przepisów dotyczących BHP i OŚ,
  • Umiejętności analityczne i szybkiego reagowania, kreatywność, wpływanie na innych,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielne podejmowanie decyzji,
  • Bardzo dobra znajomość praktyczna języka angielskiego w piśmie i mowie,
  • Bardzo dobra znajomość praktyczna obsługi komputera / środowiska MS Windows.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szeroki pakiet szkoleń, możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • Młode i bardzo dynamiczne środowisko pracy,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący pakiet sportowy oraz opiekę medyczną,
  • Magnum Mondays.

Unilever

Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, tworzymy różnorodne marki i docieramy z naszymi produktami do ludzi na całym świecie. Równolegle dbamy o zrównoważony rozwój naszej firmy, o sukces naszych marek i naszych pracowników. Razem możemy czuć się dobrze w pracy, którą wykonujemy każdego dnia. W Unilever jesteś otoczony przez inspirujących liderów i wspierających współpracowników, dzięki temu realizujesz swój cel, wnosisz świeże pomysły i po prostu jesteś sobą.