Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: Uniwersytet Warszawski Numer referencyjny: specjalista ds. ochrony środowiska Data publikacji: 08 listopada 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Administracja, Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

  • Kontrola przestrzegania przepisów o ochronie środowiska oraz wdrażanie wymaganych prawem rozwiązań, zgodnych z potrzebami i możliwościami technicznymi i finansowymi Uniwersytetu,
  • Kontrola przestrzegania warunków i obowiązków określonych w decyzjach administracyjnych oraz innych dokumentach regulujących korzystanie ze środowiska,
  • Prowadzenie postępowań związanych z uzyskaniem i aktualizacją dokumentów regulujących zakres korzystania ze środowiska,
  • Prowadzenie wymaganych prawem ewidencji i sprawozdawczości z zakresu gospodarki odpadami, gospodarki wodno-ściekowej, emisji zanieczyszczeń do powietrza oraz stosowania substancji i wyrobów szkodliwych dla środowiska,
  • Rozliczanie kosztów i opłat związanych z korzystaniem ze środowiska,
  • Przeprowadzanie procesów likwidacyjnych składników majątkowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu ochrony środowiska lub pokrewne,
  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość aktów prawnych z obszaru ochrony środowiska i przepisów towarzyszących,
  • Odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Inne informacje

Wymagane dokumenty:
  • Życiorys i list motywacyjny,
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji zgodnie z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Uniwersytet Warszawski

Uczelnia powstała w 1816 roku pod nazwą Królewski Uniwersytet Warszawski. To największa, jedna z najlepszych i najstarszych szkół wyższych w Polsce, a jednocześnie najdłużej działająca uczelnia w stolicy.