Więcej  ›
23.04.2024 23 kwietnia 2024

Inspektor ds. ochrony środowiska

Pracodawca: Urząd m.st. Warszawy Numer referencyjny: UM/6455/2023/OŚ/DOL Data publikacji: 29 maja 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Zarządzanie i ochrona krajobrazu
Zarządzanie środowiskiem: Administracja, Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

  • Tworzenie i prowadzenie baz danych przestrzennych o środowisku - o obiektach i terenach zieleni, we współpracy z jednostkami zarządzającymi terenami zieleni m.st. Warszawy;
  • Projektowanie i zlecanie funkcjonalności w Bazie Zieleni i aplikacji MoDrzew, ArcZieleń; współpraca przy tworzeniu serwisu WOW oraz zakładki Zieleń w miejskim serwisie mapowym;
  • Koordynowanie projektów cyfrowych w obszarze ochrony, rozwoju i utrzymania zieleni miejskiej;
  • Udział w pracach związanych z opracowywaniem wytycznych, koncepcji oraz projektów modernizacji i rewaloryzacji terenów zieleni miejskiej oraz nadzór nad ich realizacją;
  • Praca na stanowisku związana jest ze znajomością zagadnień dotyczących ww. zadań oraz aktów prawnych: ustawa o ochronie przyrody; o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz ocenach oddziaływania na środowisko; Prawo ochrony środowiska; ustawa o infrastrukturze informacji przestrzennej; o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym; Prawo zamówień publicznych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe I lub II stopnia z zakresu ochrony środowiska, architektury krajobrazu, ogrodnictwa, leśnictwa, gospodarki przestrzennej, inżynierii środowiska lub pokrewne;
  • Minimum 3-letni staż pracy;
  • Powyżej 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie ochrony środowiska, architektury krajobrazu, ogrodnictwa, ochrony powietrza, monitoringu powietrza, gospodarki odpadami lub leśnictwa;

Oferujemy

Oferujemy m.in.:

  • "Trzynaste wynagrodzenie";
  • Dodatek stażowy (5%-20%);
  • Dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych.

Inne informacje

Aplikowanie (do 5 czerwca) możliwe jedynie za pośrednictwem Systemu E-rekrutacja Urzędu m.st. Warszawy:
Nr ref. ogłoszenia: UM/6455/2023/OŚ/DOL

Urząd m.st. Warszawy

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy to jeden z największych pracodawców na stołecznym rynku pracy. Realizuje zadania na rzecz Warszawy, dbając o rozwój miasta i usług dla jego mieszkańców. Swoim zakresem obejmuje wiele obszarów m.in. transport, architekturę, urbanistykę, nieruchomości, informatykę, finanse, rozwój przedsiębiorczości, bezpieczeństwo, ochronę środowiska, edukację, pomoc społeczną, kulturę i wiele innych.