Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Inspektor ds. ochrony środowiska w Wydziale Zarządzania Systemem Gospodarki Odpadami Komunalnymi

Pracodawca: Urząd m.st. Warszawy Numer referencyjny: UM/5981/2022/GO/KPA Data publikacji: 29 grudnia 2022 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty

Opis stanowiska

- monitorowanie działań, współpraca z dzielnicami, jednostkami organizacyjnymi, przedsiębiorcami, WIOŚ, Marszałkiem Województwa Mazowieckiego, w zakresie realizacji zadań gospodarki odpadami komunalnymi; koordynacja działań związanych z tworzeniem i działaniem Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, zbiórki leków i termometrów - wynikających z nadzoru nad systemem gospodarowania odpadami m.st. Warszawy,
- kontrolowanie przedsiębiorców wpisanych do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości,
- weryfikacja sprawozdań kwartalnych składanych na podstawie Umowy Wykonawczej w sprawie świadczenia usług publicznych w zakresie zagospodarowania odpadów komunalnych odbieranych od właścicieli nieruchomości,
- współpraca z organami kontroli, jednostkami organizacyjnymi m.st. Warszawy oraz dzielnicami, dotycząca czynności kontrolnych i czynności egzekucyjnych w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi, przeprowadzanych na terenie m.st. Warszawy.

Wymagania

- wykształcenie wyższe I lub II stopnia w zakresie ochrony środowiska, leśnictwa, inżynierii środowiska,
- minimum 3-letni staż pracy,
- powyżej 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie ochrony środowiska, ochrony powietrza, monitoringu powietrza, gospodarki odpadami, leśnictwa,

Inne informacje

Aplikowanie możliwe jedynie za pośrednictwem Systemu E-rekrutacja Urzędu m.st. Warszawy:
Nr ref. ogłoszenia: UM/5981/2022/GO/KPA

Urząd m.st. Warszawy

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy to jeden z największych pracodawców na stołecznym rynku pracy. Realizuje zadania na rzecz Warszawy, dbając o rozwój miasta i usług dla jego mieszkańców. Swoim zakresem obejmuje wiele obszarów m.in. transport, architekturę, urbanistykę, nieruchomości, informatykę, finanse, rozwój przedsiębiorczości, bezpieczeństwo, ochronę środowiska, edukację, pomoc społeczną, kulturę i wiele innych.