Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Podinspektor ds. postępowań z zakresu geodezji

Pracodawca: Urząd m.st. Warszawy Numer referencyjny: UM.5378.2022.BG.EFI Data publikacji: 09 maja 2022 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Planowanie przestrzenne: Planowanie przestrzenne

Opis stanowiska

  • analiza wniosków i dokumentacji dotyczącej podziałów nieruchomości,
  • występowanie o opinie i uzgodnienia w zakresie możliwości dokonania podziału nieruchomości,
  • analiza dostępu dojazdu i przejścia projektowanych działek do dróg publicznych,
  • przygotowywanie projektów postanowień i decyzji,
  • praca na stanowisku związana jest ze znajomością zagadnień dotyczących ww. zadań oraz m.in. następujących aktów prawnych: ustawa Prawo geodezyjne i kartograficzne wraz z rozporządzeniami wykonawczymi; ustawa Kodeks postępowania administracyjnego; ustawa o gospodarce nieruchomościami wraz z rozporządzeniem wykonawczym; ustawa o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym; ustawa Prawo budowlane wraz z rozporządzeniem wykonawczym; ustawa o księgach wieczystych i hipotece; ustawa Kodeks cywilny; ustawa o pracownikach samorządowych; ustawa o ustroju m.st. Warszawy; przepisy prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Wymagania

  • obywatelstwo polskie,
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • nieposzlakowana opinia,
  • umiejętność sprawnej obsługi komputera weryfikowana poprzez aplikowanie na to stanowisko wyłącznie drogą elektroniczną,
  • wykształcenie wyższe minimum I stopnia z zakresu geodezji i kartografii, gospodarki przestrzennej, gospodarki nieruchomościami,
  • powyżej półroczne doświadczenie zawodowe w zakresie geodezji, kartografii, ewidencji gruntów i budynków, gospodarki nieruchomościami,
  • wymagane kompetencje: identyfikacja z Urzędem, sumienność, komunikacja, obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego.

Urząd m.st. Warszawy

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy to jeden z największych pracodawców na stołecznym rynku pracy. Realizuje zadania na rzecz Warszawy, dbając o rozwój miasta i usług dla jego mieszkańców. Swoim zakresem obejmuje wiele obszarów m.in. transport, architekturę, urbanistykę, nieruchomości, informatykę, finanse, rozwój przedsiębiorczości, bezpieczeństwo, ochronę środowiska, edukację, pomoc społeczną, kulturę i wiele innych.