Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Podinspektor w Biurze Zarządzania Energią Urzędu Miasta Katowice

Pracodawca: Urzad Miasta Katowice Numer referencyjny: OZ/16/2023 Data publikacji: 21 lutego 2023 Lokalizacja: Katowice - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (6 miesięcy, docelowo na czas nieokreślony) Doświadczenie: - Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna, Audyty energetyczne

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie:
  • koordynowała i monitorowała realizację „Planu działań na rzecz energii i klimatu dla miasta Katowice”,
  • opracowywała wskaźniki dotyczące realizacji dokumentów strategicznych,
  • opracowywała analizy, opinie i uzgodnienia związane z bilansem nośników energii i emisji zanieczyszczeń.

Wymagania

Wymagania niezbędne:
- o charakterze formalnym -
  • wykształcenie wyższe: inżynier,
  • obywatelstwo polskie,
  • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
  • niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w złożonej ofercie, których obowiązek podania nie wynika z przepisów prawa.
- wymagania pozostałe -
  • dobra znajomość przepisów:
  • rozporządzenia w sprawie szczegółowego zakresu i form audytu energetycznego oraz części audytu remontowego, wzorów kart audytów, a także algorytmu oceny opłacalności przedsięwzięcia termomodernizacyjnego,
  • rozporządzenia w sprawie metodologii wyznaczania charakterystyki energetycznej budynku lub części budynku oraz świadectw charakterystyki energetycznej,
  • rozporządzenia w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - w zakresie oszczędności energii i izolacji cieplnej,
  • podstawowa znajomość przepisów ustawy o charakterystyce energetycznej budynków.

Wymagania dodatkowe:
  • wykształcenie o kierunku lub specjalności: energetyka, inżynieria środowiska, ochrona środowiska,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętność w pracy z klientem zewnętrznym,
  • umiejętność jasnej i precyzyjnej komunikacji (w mowie i piśmie),
  • dokładność.

Oferujemy

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze od 4.135 zł brutto,
  • dodatek w wysokości do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy,
  • kwartalne uznaniowe premie motywacyjne,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne - tzw. „trzynastka”,
  • nagrody jubileuszowe,
  • ruchomy czas pracy - możliwość rozpoczęcia pracy pomiędzy 7:00 a 8:00,
  • pakiet świadczeń socjalnych skierowanych do pracowników i ich rodzin,
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK),
  • nieoprocentowane pożyczki pracownicze,
  • program prywatnej opieki medycznej,
  • grupowe ubezpieczenie na zdrowie i życie,
  • możliwość uczestnictwa w realizacji zaawansowanych projektów.

Inne informacje

Warunki pracy na danym stanowisku:
  • pełny wymiar czasu pracy,
  • miejsce pracy - Katowice ul. Warszawska 4 (budynek nie jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami).
W pomieszczeniu pracy przejścia i dostęp do stanowiska pracy uniemożliwia poruszanie się wózkiem, na stanowisku pracy brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, niedowidzącym, niesłyszącym, słabosłyszących i głuchoniemym.praca przy komputerze powyżej 4 godzin oraz w terenie, wymagająca kontaktu z klientem oraz instytucjami zewnętrznymi.

Wskaźnik zatrudnienia:
W styczniu 2023 r. wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie Miasta Katowice, w rozumieniu przepisów
o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych wynosił mniej niż 6%.

Osoby z niepełnosprawnością mogą skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu.

Aplikując oświadczasz, że znane Ci są zapisy informacji o przetwarzaniu danych osobowych w naborach do Urzędu Miasta Katowice dostępnej w zakładce „Informacje dodatkowe” link: RODO - klauzula informacyjna.

Urzad Miasta Katowice

Administracja publiczna