Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: Velvet CARE sp. z o.o. Numer referencyjny: Młodszy specjalista ds. ochrony środowiska Data publikacji: 22 listopada 2017 Lokalizacja: Klucze - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Edukacja i komunikacja: Kursy, szkolenia
Zarządzanie środowiskiem: Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy, Prawo i przepisy

Opis stanowiska

Zakres odpowiedzialności na stanowisku:
  • Administrowanie systemem zarządzania opartym na normie ISO 14001
  • Przygotowanie i udział w audytach wewnętrznych systemu zarządzania środowiskiem
  • Administrowanie systemami FSC/PEFC, ECOLabel, Nordic Swan Ecolabel
  • Przygotowanie i prowadzenie audytów wewnętrznych i zewnętrznych powyższych systemów
  • Współpraca z działami firmy i z instytucjami zewnętrznymi w zakresie powyższych systemów
  • Monitorowanie przepisów prawnych w Polsce oraz UE i obowiązków przedsiębiorstwa w zakresie ochrony środowiska
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu ochrony środowiska

Wymagania

Oczekiwania względem kandydatów:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowana ochrona środowiska
  • Certyfikat Auditora wewnętrznego systemu zarządzania środowiskiem
  • Mile widziana znajomość systemów FSC/PEFC, ECOLabel, Nordic Swan Ecolabel
  • Biegła znajomość MS Office
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Nastawienie na realizację celów
  • Umiejętność współpracy oraz efektywnej komunikacji

Oferujemy

Oferujemy:
  • Pracę w firmie mającej w swoim portfolio rozpoznawalne marki
  • Pracę w dynamicznym środowisku umożliwiającym rozwój zawodowy
  • Możliwość wykazania się inicjatywą i skutecznością
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (karta sportowa, dodatkowa opieka medyczna)

Velvet CARE sp. z o.o.

Velvet CARE to jeden z największych producentów wyrobów higienicznych w Polsce. Firma powstała w sierpniu 2013 roku ale jej korzenie sięgają aż do roku 1897. To właśnie wtedy, 120 lat temu powstała Papiernia w Kluczach k. Olkusza. Sercem naszej firmy jest marka Velvet – wprowadzona w 1997roku, w 100. rocznicę powstania fabryki marka produktów higienicznych ciesząca się największą popularnością w Polsce. Od 20. lat marka Velvet jest liderem kategorii papierowych w Polsce, obecną w domach milionów Polaków.