Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Inżynier Serwisu

Pracodawca: VEOLIA WATER TECHNOLOGIES SP. Z O.O. Numer referencyjny: IS-01 Data publikacji: 05 września 2018 Lokalizacja: Tychy - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (czas nieokreślony) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Woda: Jakość i uzdatnianie, Oczyszczanie ścieków

Opis stanowiska

W związku z rozwojem, w chwili obecnej poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Inżynier Serwisu.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Organizację i koordynację zadań związanych z konserwacją, przeglądem lub naprawą urządzeń i instalacji zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • Nadzór nad pracami serwisowymi związanymi z konserwacją, przeglądem lub naprawą urządzeń i instalacji wg określonych w dokumentacji technicznej procedur,
  • Ścisłe przestrzeganie założonego budżetu dla każdego zadania serwisowego, terminu wykonania prac, procedur jakości wykonania,
  • Realizację zadań serwisowych zgodnie z wymaganiami obiektowymi i wewnętrznymi procedurami Klienta,
  • Sporządzanie ofert serwisowych pod względem handlowym i technicznym,
  • Realizację postawionych celów indywidualnych (w tym celów finansowych)
  • Tworzenie i rozwijanie dobrych relacji z Klientami,
  • Rozwój działalności serwisowej (w tym kreowanie okazji sprzedażowych) u przypisanych Klientów,
  • Wdrażanie i realizację strategii działań serwisowych firmy,
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

Wymagania stawiane Kandydatom:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu Inżynierii/ Ochrony Środowiska, Chemii, Automatyki, Elektryki,
  • Znajomość zagadnień i technologii związanych z uzdatnianiem wody,
  • Minimum 2 lata doświadczenie w branży wodnej lub wodno-ściekowej na stanowisku związanym z funkcją techniczną,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie),
  • Zaangażowanie w pracę i chęć zdobywania nowych doświadczeń,
  • Komunikatywność,
  • Elastyczność i proaktywna postawa w życiu zawodowym
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Prawo jazdy kat. B.,
  • Gotowość do podróży służbowych,

Oferujemy

• Pracę w międzynarodowej firmie,
• Szansę rozwoju zawodowego i osobistego
• System kafeteryjny (prywatna opieka medyczna wraz z pakietem stomatologicznym, NNW, polisa na życie, karta Multisport),
• Umowę o pracę
• Miłą atmosferę pracy,
• Spotkania/wyjazdy integracyjne, które sprawdzą Twoją wytrzymałość na różnego typu sporty i dobrą zabawę ;-),
• Niezbędne narzędzia i zasoby do wykonywania powierzonych zadań

Inne informacje

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Mail do kontaktu: magdalena.pagacz@veolia.com

VEOLIA WATER TECHNOLOGIES SP. Z O.O.

Veolia Water Technologies specjalizuje się w rozwiązaniach obejmujących uzdatnianie wody, oczyszczanie ścieków, przeróbkę osadów ściekowych oraz oferuje kompletny zakres usług podczas budowy lub modernizacji stacji uzdatniania wody i oczyszczalni ścieków przemysłowych i komunalnych.