Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Młodszy technik serwisu

Pracodawca: VEOLIA WATER TECHNOLOGIES SP. Z O.O. Numer referencyjny: 1/3/2021 Data publikacji: 04 marca 2021 Lokalizacja: Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Woda: Jakość i uzdatnianie, Oczyszczanie ścieków

Opis stanowiska

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny za montaż i obsługę serwisową instalacji i urządzeń uzdatniania wody oraz oczyszczania ścieków, głównie w zakładach przemysłowych. Prowadzona obsługa serwisowa  polegać będzie na: wykonywaniu przeglądów oraz napraw gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych, a także sporządzaniu dokumentacji serwisowej z wykonanych prac.

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
  • Masz wiedzę techniczną  (posiadasz wykształcenie co najmniej średnie techniczne),
  • Masz zdolności manualne i dasz sobie radę z budowaniem instalacji hydraulicznych,
  • Posiadasz podstawy wiedzy o elektryce,
  • Pasjonuje Cię mechanika i chciałbyś/chciałabyś poznać zaawansowane rozwiązania techniczne i technologiczne  w zakresie uzdatniania wody i oczyszczania ścieków,
  • Masz uprawnienia SEP G-1,
  • Jesteś osobą skrupulatną i samodzielną,
  • Angażujesz się w wykonywaną pracę,
  • Nie masz nic przeciwko odbywaniu częstych podróży służbowych,
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • Cechujesz się wysoką kulturą osobistą.

Jeśli dodatkowo odpowiesz „tak” na poniższe pytania:
  • Chcę się rozwijać zawodowo i osobiście,
  • Chcę poznawać nowe miejsca,
  • Chcę pracować z ludźmi,
  • Chcę mieć ciekawą i dynamiczną pracę,
  • Mam doświadczenie związane z technologią uzdatniania wody i oczyszczania ścieków

to oznacza, że chcemy, abyś dołączył/dołączyła do naszego zespołu.

Oferujemy

Dołączając do nas, masz szansę na:
  • Pracę w międzynarodowej firmie,
  • Szansę rozwoju zawodowego i osobistego,
  • System kafeteryjny (prywatna opieka medyczna wraz z pakietem stomatologicznym, NNW, polisa na życie, karta Multisport),
  • Umowę o pracę,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Niezbędne narzędzia i zasoby do wykonywania powierzonych zadań (m.in. samochód służbowy, laptop, telefon służbowy).

Podoba Ci się taka perspektywa? Aplikuj!

VEOLIA WATER TECHNOLOGIES SP. Z O.O.

Veolia Water Technologies Sp. z o.o. jest dostawcą kompletnych obiektów i instalacji dla odbiorców komunalnych i przemysłowych. Firma oferuje szeroki wachlarz wyposażenia standardowego oraz urządzeń projektowanych bezpośrednio na potrzeby klientów dla uzdatniania wody, oczyszczania ścieków i gospodarki osadami.