Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Projektant konstrukcji budowlanych/ Konstruktor

Pracodawca: VEOLIA WATER TECHNOLOGIES SP. Z O.O. Numer referencyjny: PKB2018KRK Data publikacji: 11 grudnia 2018 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Woda: Oczyszczanie ścieków, Jakość i uzdatnianie

Opis stanowiska

Zadania:
  • Przygotowanie specyfikacji dla robót budowlanych oraz weryfikacja otrzymanych ofert,
  • Przygotowywanie kosztorysu robót budowlanych,
  • Opracowanie dokumentacji projektowej w zakresie branży budowlano-konstrukcyjnej,
  • Koordynację branżową prac projektowych,
  • Wykonywanie nadzorów autorskich na budowie,
  • Współudział w sporządzaniu ofert sprzedaży pod względem technicznym,
  • Nadzór nad realizacją zawartych kontraktów w zakresie branżowym,
  • Współpraca z Klientem i branżystami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku budownictwo
  • Doświadczenie zawodowe w środowisku AutoDesk (AutoCad, AutoCAD Plant 3D)
  • Uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • Doświadczenie w projektowaniu i realizacji budynków przemysłowych w tym zbiorników
  • Doświadczenie w przygotowywaniu kosztorysów robót budowlanych
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B
  • Zaangażowanie w pracę i chęć zdobywania nowych doświadczeń
  • Dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie,
  • Szansę rozwoju zawodowego i osobistego
  • System kafeteryjny (prywatna opieka medyczna wraz z pakietem stomatologicznym, NNW, polisa na życie, karta Multisport),
  • Umowę o pracę
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Spotkania/wyjazdy integracyjne, które sprawdzą Twoją wytrzymałość na różnego typu sporty i dobrą zabawę ;-),
  • Niezbędne narzędzia i zasoby do wykonywania powierzonych zadań

Inne informacje

zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV klikając w podany link.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Kontakt: magdalena.pagacz@veolia.com

VEOLIA WATER TECHNOLOGIES SP. Z O.O.

Veolia Water Technologies Sp. z o.o. jest dostawcą kompletnych obiektów i instalacji dla odbiorców komunalnych i przemysłowych. Firma oferuje szeroki wachlarz wyposażenia standardowego oraz urządzeń projektowanych bezpośrednio na potrzeby klientów dla uzdatniania wody, oczyszczania ścieków i gospodarki osadami.