Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Service Department Director

Pracodawca: VEOLIA WATER TECHNOLOGIES SP. Z O.O. Numer referencyjny: SDD - 01 Data publikacji: 01 sierpnia 2018 Lokalizacja: Tychy - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (czas nieokreślony) Doświadczenie: Ponad 10 lat Branże:
Woda: Oczyszczanie ścieków, Gospodarowanie wodami
Przemysł i inżynieria: Mechanika, elektromechanika, automatyka

Opis stanowiska

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów/ kandydatek na stanowiska Dyrektor Działu Serwisu.

Szczegóły znajdują się na stronie VEOLIA WATER TECHNOLOGIES w zakładce Kariera.

Wymagania

Oferujemy

Inne informacje

Więcej informacji: magdalena.pagacz@veolia.com

VEOLIA WATER TECHNOLOGIES SP. Z O.O.

Veolia Water Technologies specjalizuje się w rozwiązaniach obejmujących uzdatnianie wody, oczyszczanie ścieków, przeróbkę osadów ściekowych oraz oferuje kompletny zakres usług podczas budowy lub modernizacji stacji uzdatniania wody i oczyszczalni ścieków przemysłowych i komunalnych.