Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. rozwoju rynku / Business Developer

Pracodawca: VEOLIA WATER TECHNOLOGIES SP. Z O.O. Numer referencyjny: MAPO/01/2018 Data publikacji: 19 lutego 2018 Lokalizacja: Zachodniopomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Rolnictwo: Hodowla zwierząt, weterynaria
Woda: Gospodarowanie wodami, Jakość i uzdatnianie

Opis stanowiska

Veolia Water Technologies Sp. z o.o. jest dostawcą kompletnych obiektów i instalacji dla odbiorców komunalnych i przemysłowych. Firma oferuje szeroki wachlarz wyposażenia standardowego oraz urządzeń projektowanych bezpośrednio na potrzeby klientów dla uzdatniania wody, oczyszczania ścieków i gospodarki osadami.

W związku z rozwojem aktywności w obszarze akwakultury w chwili obecnej poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko specjalista ds. rozwoju rynku / Business Developer (budowa farm rybnych oraz oczyszczanie wody i ścieków z tych obiektów).

Miejsce pracy: północny region Polski

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m. in. za:
  • nawiązywanie kontaktów handlowych z potencjalnymi Klientami,
  • utrzymywanie kontaktów handlowych z istniejącymi Klientami,
  • prezentację technologii oraz urządzeń firmy,
  • pozyskiwanie zamówień na dostawę instalacji oferowanych przez firmę,
  • współpracę przy sporządzaniu ofert sprzedaży pod względem handlowym i technicznym,
  • osiąganie założonego rocznego budżetu sprzedaży,
  • reprezentowanie interesów firmy w kontaktach z Klientami.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane specjalizacje z zakresu akwakultury i ichtiologii),
  • Minimum 2–letnie doświadczanie w hodowli ryb,
  • Doświadczenie w hodowli ryb w obiegach zamkniętych tzw. systemy RAS będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziana znajomość branży akwakultury w Polsce,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie),
  • Gotowość do częstych podróży służbowych,
  • Wysoka komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Zaangażowanie w pracę i chęć zdobywania nowych doświadczeń,
  • Znajomość MS Office w stopniu dobrym.

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • System kafeteryjny (prywatna opieka medyczna wraz z pakietem stomatologicznym, NNW, polisa na życie, karta Multisport),
  • Umowę o pracę,
  • Spotkania/wyjazdy integracyjne, które sprawdzą Twoją wytrzymałość na różnego typu sporty i dobrą zabawę ;-),
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Inne informacje

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Kontakt: poland.career@veolia.com

VEOLIA WATER TECHNOLOGIES SP. Z O.O.

Veolia Water Technologies specjalizuje się w rozwiązaniach obejmujących uzdatnianie wody, oczyszczanie ścieków, przeróbkę osadów ściekowych oraz oferuje kompletny zakres usług podczas budowy lub modernizacji stacji uzdatniania wody i oczyszczalni ścieków przemysłowych i komunalnych.