Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Technik Serwisu/ Technik Mechanik

Pracodawca: VEOLIA WATER TECHNOLOGIES SP. Z O.O. Numer referencyjny: TM-1 Data publikacji: 22 października 2018 Lokalizacja: Tychy - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Woda: Jakość i uzdatnianie, Oczyszczanie ścieków

Opis stanowiska

Veolia Water Technologies Sp. z o.o. jest dostawcą kompletnych obiektów i instalacji dla odbiorców komunalnych i przemysłowych. Firma oferuje szeroki wachlarz wyposażenia standardowego oraz urządzeń projektowanych bezpośrednio na potrzeby klientów dla uzdatniania wody, oczyszczania ścieków i gospodarki osadami.

W związku z rozwojem działu serwisu technicznego w chwili obecnej do naszego zespołu poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Technik Serwisu.

siedziba Działu Serwisu: Tychy

działania montażowo-serwisowe: terytorium Polski

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny za montaż i obsługę serwisową instalacji i urządzeń uzdatniania wody oraz oczyszczania ścieków, głównie w zakładach przemysłowych. Prowadzona obsługa serwisowa  polegać będzie na: wykonywaniu przeglądów oraz napraw gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych, a także sporządzaniu dokumentacji serwisowej z wykonanych prac.

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
  • Masz wiedzę techniczną (posiadasz wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne - preferowany: technik mechanik, instalator urządzeń mechanicznych i hydraulicznych),
  • Masz zdolności manualne i dasz sobie radę z budowaniem instalacji hydraulicznych,
  • Posiadasz podstawy wiedzy o elektryce,
  • Pasjonuje Cię mechanika i chciałbyś/chciałabyś poznać zaawansowane rozwiązania techniczne i technologiczne,
  • Posiadasz co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Jesteś osobą skrupulatną i samodzielną,
  • Angażujesz się w wykonywaną pracę,
  • Nie masz nic przeciwko odbywaniu częstych podróży służbowych,
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • Cechujesz się wysoką kulturą osobistą.

Oferujemy

Dołączając do nas, masz szansę na:
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Szansę rozwoju zawodowego i osobistego
  • System kafeteryjny (prywatna opieka medyczna wraz z pakietem stomatologicznym, NNW, polisa na życie, karta Multisport)
  • Umowę o pracę
  • Miłą atmosferę pracy
  • Spotkania/wyjazdy integracyjne, które sprawdzą Twoją wytrzymałość na różnego typu sporty i dobrą zabawę ;-)
  • Niezbędne narzędzia i zasoby do wykonywania powierzonych zadań (m.in. samochód służbowy, laptop, telefon służbowy)

Inne informacje

Jeśli dodatkowo odpowiesz „tak” na poniższe pytania:

Chcę się rozwijać zawodowo i osobiście
Chcę poznawać nowe miejsca
Chcę pracować z ludźmi
Chcę mieć ciekawą i dynamiczną pracę

to oznacza, że chcemy abyś dołączył/dołączyła do naszego zespołu.

Dodtkowe informacje:
magdalena.pagacz@veolia.com

VEOLIA WATER TECHNOLOGIES SP. Z O.O.

Veolia Water Technologies specjalizuje się w rozwiązaniach obejmujących uzdatnianie wody, oczyszczanie ścieków, przeróbkę osadów ściekowych oraz oferuje kompletny zakres usług podczas budowy lub modernizacji stacji uzdatniania wody i oczyszczalni ścieków przemysłowych i komunalnych.