Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Technolog

Pracodawca: VEOLIA WATER TECHNOLOGIES SP. Z O.O. Numer referencyjny: 2017-12-05 Data publikacji: 05 grudnia 2017 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Woda: Oczyszczanie ścieków, Jakość i uzdatnianie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Opracowywanie i projektowanie technologii w zakresie uzdatniania i oczyszczania wody dla aplikacji przemysłowych i komunalnych,
  • Kompleksowe opracowanie dokumentacji projektowej,
  • Nadzór nad realizacją projektu w fazie budowy oraz rozruchu instalacji,
  • Przygotowanie lub/i udział w badaniach pilotowych,
  • Wykonywanie lub/i udział w badaniach laboratoryjnych i technologicznych,
  • Wsparcie Działu sprzedaży przy opracowywaniu ofert technicznych i cenowych,
  • Opracowanie dokumentacji projektowej z wykorzystaniem know-how dotyczącego instalacji oraz urządzeń.

Wymagania

Wymagania stawiane kandydatom:
  • Wyższe wykształcenie w zakresu Inżynierii Środowiska lub Chemii,
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz zrealizowane 3 działające instalacje,
  • Umiejętność wykonywania Jar- testów w zakresie analizy wody,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość programu AutoCad oraz pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • Komunikatywność,
  • Mile widziane uprawnienia budowlane w zakresie wykonywanych projektów.

Oferujemy

Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej firmie,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Umowę o pracę.

Inne informacje

Jeśli chcesz zostać członkiem zespołu firmy Veolia, zapraszamy serdecznie do przesłania swojej aplikacji. Na oferty pracy, zawierające CV i list motywacyjny (koniecznie z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych), czekamy pod adresem: poland.career@veolia.com

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami.

VEOLIA WATER TECHNOLOGIES SP. Z O.O.

Veolia Water Technologies specjalizuje się w rozwiązaniach obejmujących uzdatnianie wody, oczyszczanie ścieków, przeróbkę osadów ściekowych oraz oferuje kompletny zakres usług podczas budowy lub modernizacji stacji uzdatniania wody i oczyszczalni ścieków przemysłowych i komunalnych.