Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Mechatronik

Pracodawca: Viessmann Technika Grzewcza Sp. z o.o. Numer referencyjny: 133454 Data publikacji: 23 listopada 2021 Lokalizacja: Legnica - Dolnośląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Przemysł i inżynieria: Mechanika, elektromechanika, automatyka

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące naprawy, przeglądy maszyn i urządzeń,
  • wsparcie pracowników produkcji w identyfikacji błędów urządzeń,
  • opracowywanie kroków zaradczych po realizacji napraw i przeglądów - wprowadzanie działań prewencyjnych i predykcyjnych,
  • aktywne uczestniczenie w działaniach grupy TPM (Total Productive Maintenance),
  • modernizacja i optymalizacja maszyn,
  • czynne wsparcie zespołu UR w rozwiązywaniu problemów technicznych.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne o profilu mechatronicznym lub pokrewnym,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu bądź chęci do intensywnej nauki i zdobycia doświaczenia,
  • wiedza fachowa z zakresu instalacji elektrycznych i elektronicznych (uprawnienia SEP 1kV),
  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i dokładność w wykonywaniu zadań,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Uprawnienia elektroenergetyczne eksploatacyjne i dozorowe grupy 1, 2 i 3,
  • wiedza i doświadczenie w programowaniu sterowników maszyn i urządzeń (Siemens S7 / Omron),
  • zainteresowania związane z zagadnieniami Industry 4.0: Big Data, IoT i robotyzacji,
  • komunikacja w języku niemieckim lub angielskim w zakresie technicznym.

Oferujemy

To oferujemy:

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego - tylko w tym roku w ramach rekrutacji i awansów stanowisko zmieniło 39 pracowników (a to nie koniec!),
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - średnia długość zatrudnienia w naszej firmie wynosi ponad 5 lat :),
  • liczne świadczenia socjalne oraz dodatki pozapłacowe.

Viessmann Technika Grzewcza Sp. z o.o.

O nas:

Viessmann to wiodący producent systemów grzewczych oraz przemysłowych na świecie. Jesteśmy firmą rodzinną, założoną ponad 100 lat temu, która zatrudnia ponad 12 750 pracowników. Zwracamy uwagę na przyjazność dla środowiska naturalnego i wspieramy zastosowanie energii odnawialnej.
Zakład produkcyjny w Legnicy istnieje od ponad 20 lat. Na ten moment zatrudniamy ponad 1 200 pracowników. To jednak nie koniec, ponieważ przed nami kolejne wyzwanie - w ciągu najbliższych lat planujemy uruchomienie nowoczesnego zakładu, który zwiększy nasze moce produkcyjne 6 razy. W Legnicy zajmujemy się produkcją pomp ciepła, rur miedzianych, kabli, wiązek kablowych oraz szaf sterowniczych. Pompy ciepła stanowią najnowszy projekt w duchu zielonej energii.