Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska i nadzoru przyrodniczego

Pracodawca: Vita Arbor Numer referencyjny: specjalista środowisko podlaskie Data publikacji: 16 marca 2020 Lokalizacja: Suwałki, Grajewo, Łomża - Podlaskie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Zarządzanie i ochrona krajobrazu, Nadzór, kontrola, ochrona, restrykcje
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • współpraca przy nadzorze inwestorskim nad budową gazociągu w zakresie prawidłowego wykonania urządzeń ochrony środowiska, kontrola zgodności wykonywania urządzeń ochrony środowiska z projektem budowlanym oraz z wydanymi decyzjami i postanowieniami administracyjnymi,
  • współpraca polegająca na informowaniu i reagowaniu w przypadku niekorzystnego wpływu prac budowlanych na środowisko i formułowanie zaleceń dla Wykonawcy robót budowlanych w celu zminimalizowania strat w środowisku spowodowanych etapem budowy drogi i ich egzekwowanie.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w dziedzinie ochrony przyrody lub pokrewnej (przez pokrewne wykształcenie należy rozumieć jako wykształcenie w zakresie nauk biologicznych lub leśnych lub rolniczych lub nauk o ziemi),
  • zdobyte doświadczenie zawodowe, polegające na sprawowaniu co najmniej dwóch nadzorów przyrodniczych, w tym co najmniej jednego nadzoru przyrodniczego dla obiektu liniowego, o długości co najmniej 20 km,
  • umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, kultura osobista.

Oferujemy

  • satysfakconująca praca w rozwijającej się firmie,
  • komlpeksowe przeszkolenie i pomoc w zakresie pełnionych zadań specjalisty ds ochrony środowiska i nadzoru przyrodniczego,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie cennego doświadczenia,
  • konkurencyjne wynagrodzenie.

Vita Arbor

Głównymi obszarami działań firmy jest doradztwo oraz usługi w zakresie ochrony środowiska przy procesach inwestycyjnych, takich jak budowy lub modernizacje dróg ekspresowych i autostrad, linii kolejowych, gazociągów, linii energetycznych, lotnisk oraz portów morskich.