Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Menadżer ds. kluczowych klientów – paliwa alternatywne

Pracodawca: VIVE Textile Recycling sp. z o. o. Numer referencyjny: 40/VTR/2016 Data publikacji: 15 listopada 2017 Lokalizacja: Kielce - Świętokrzyskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii
Gospodarka odpadami: Recykling i odzysk surowców
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Ogólny zakres prac:
  • zarządzanie sprzedażą i budowanie relacji biznesowych z klientami w obszarze paliw alternatywnych (RDF), branży energetycznej i branż pokrewnych,
  • opracowanie strategii i planów sprzedażowych dla rynku paliw alternatywnych,
  • identyfikowanie możliwości rozwoju na nowych rynkach lokalnych – wyszukiwanie nowych partnerów handlowych oraz maksymalizowanie okazji sprzedażowych w dziedzinie paliw alternatywnych i materiałów recyklingowych,
  • współpraca z Działem Obsługi Klienta i Działem Planowania,
  • współpracowanie z Działem Badań i Rozwoju w celu maksymalizacji oferty handlowej,
  • prowadzenie działań operacyjnych: przygotowywanie ofert handlowych, negocjacji cenowych, zamówień,
  • monitorowanie i analizowanie danych rynkowych i konkurencji; rekomendowanie modeli biznesowych i akcji pro- sprzedażowych na ich podstawie.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenie wyższe techniczne (chemia, recycling materiałów, technologia i przetwórstwo tworzyw sztucznych),
  • znajomość rynku paliw alternatywnych i materiałów recyklingowych,
  • znajomości metod badania rynku w zakresie recyklingu,
  • 2-3 letnie doświadczenie handlowe (tworzenia ofert handlowych, aktywne pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywania stałych kontaktów handlowych z obecnymi klientami, prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych, znajomości technik sprzedaży),
  • samodzielności w działaniu, odpowiedzialności i operatywności,
  • umiejętności dobrej organizacji i planowania pracy,
  • komunikatywności i zorientowania na cele sprzedażowe,
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów w sposób kreatywny,
  • swobodnego poruszania się w pakiecie Microsoft Office,
  • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego (warunek konieczny), mile widziany j. francuski,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie,
  • udział w tworzeniu nowych projektów,
  • możliwość rozwoju kariery i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pełne wsparcie całego zespołu dla Twojej pracy.

Inne informacje

Oferty prosimy przysyłać w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres:

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

VIVE Textile Recycling sp. z o. o.

Główna spółka wchodząca w skład Grupy VIVE, lider branży recyclingu tekstyliów w Polsce i Europie. Posiadamy najnowocześniejsze, zautomatyzowane linie do sortowania odzieży, na których codziennie przerabianych jest kilkaset ton surowca. Zaangażowanie i posiadane umiejętności zatrudnionych pracowników, wpływają na satysfakcję i zadowolenie naszych klientów.