Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Projekt manager

Pracodawca: Vortex Energy Polska Sp. z o.o. Numer referencyjny: 4/2022/PM/srod Data publikacji: 17 czerwca 2022 Lokalizacja: Szczecin - Zachodniopomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (nieoznaczony) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Energetyka słoneczna, Energetyka wiatrowa

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
· realizowanie harmonogramów rozwoju projektów solarnych / wiatrowych do etapu ready to build;
· koordynację pracy zespołów projektowych;
· sprawowanie nadzoru nad dokumentacją prawno-administracyjną i dokumentacją techniczną projektu;
· udział w przygotowywaniu dokumentacji w oparciu o obowiązujące przepisy Prawa Budowlanego, Ochrony Środowiska i Prawa Administracyjnego;
· prowadzenie postępowań administracyjnych zmierzających do uzyskania wymaganych pozwoleń i decyzji niezbędnych do realizacji projektów farm fotowoltaicznych;
· współpracę z innymi działami w firmie;
· współpracę z podwykonawcami firmy;
· współpracę i spotkania z jednostkami samorządu terytorialnego i przedstawicielami władz lokalnych prowadzących postępowania związane z procesem przygotowywania projektów solarnych.

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:
· przynajmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w branży OZE lub w branży pokrewnej związanej z ochroną środowiska;
· doświadczenie w zarządzaniu projektami;
· wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: odnawialne źródła energii, ochrona środowiska, budownictwo, elektroenergetyka, gospodarka przestrzenna lub pokrewne);
· umiejętność przyswajania nowej wiedzy z różnych dziedzin (zagadnień technicznych, przepisów prawa);
· samodzielność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, kreatywność, komunikatywność;
· umiejętność organizacji czasu pracy, umiejętność pracy pod presją czasu;
· znajomość pakietu MS Office;
· znajomość języka angielskiego;
· prawo jazdy kat. B. i gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy

Oferujemy:
·  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zatrudnienie w formule B2B do negocjacji) w firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
·  wsparcie na etapie wdrożenia;
·  perspektywę rozwoju zawodowego oraz możliwość zdobycia doświadczenia w strukturze naszej organizacji;
·  niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer);
·  zadaniowy tryb pracy;
·  po okresie próbnym możliwość pracy hybrydowej;
·  udział w konferencjach branżowych, szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
·  udział w wydarzeniach sportowych i charytatywnych;
·  karty medyczne;
·  nieodpłatną naukę języka obcego.

Vortex Energy Polska Sp. z o.o.

Vortex Energy Polska sp. z o.o. od 2006 r. rozwija projekty związane z odnawialnymi źródłami energii, realizując inwestycje w zakresie energetyki wiatrowej i solarnej. W portfolio zrealizowanych projektów znajdują się inwestycje o łącznej mocy przekraczającej 425 MW. Zajmujemy się planowaniem i rozwojem projektów OZE, ich budową oraz zarządzaniem technicznym. Pakiet oferowanych przez nas usług uzupełniają, m.in. usługi ekonomiczno-finansowe oraz prawny due diligence, dzięki czemu zapewniamy kompleksową realizację inwestycji.

Więcej informacji o Vortex Energy Polska sp. z o.o. znajdziesz na: www.vortex-energy.pl