Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Projektant konstruktor

Pracodawca: Vortex Energy Polska Sp. z o.o. Numer referencyjny: 2/2022/konstr/srod Data publikacji: 17 czerwca 2022 Lokalizacja: Szczecin - Zachodniopomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (nieoznaczony) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Energetyka słoneczna, Energetyka wiatrowa

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • koordynację i przygotowywanie dokumentacji technicznej dla instalacji odnawialnych źródeł energii w zakresie posiadanych uprawnień;
  • koordynację i przygotowywanie projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie posiadanych uprawnień;
  • analizę i ocenę dokumentacji projektowej farm wiatrowych i fotowoltaicznych;
  • kontakt z administracją publiczną i inwestorami;
  • uczestniczenie w całości procesu inwestycyjnego (od projektowania, poprzez budowę aż do uruchomienia farm wiatrowych i fotowoltaicznych).

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:
  • doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze – min. 2 lata;
  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej;
  • mile widziane uprawnienia wykonawcze;
  • znajomość oprogramowania AutoCad;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • samodzielność, dyspozycyjność, zaangażowanie;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zatrudnienie w formule B2B do negocjacji) w firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
  • wsparcie na etapie wdrożenia;
  • perspektywę rozwoju zawodowego oraz możliwość zdobycia doświadczenia w strukturze naszej organizacji;
  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer);
  • zadaniowy tryb pracy;
  • po okresie próbnym możliwość pracy hybrydowej;
  • udział w konferencjach branżowych, szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • udział w wydarzeniach sportowych i charytatywnych;
  • karty medyczne;
  • nieodpłatną naukę języka obcego.

Vortex Energy Polska Sp. z o.o.

Vortex Energy Polska sp. z o.o. od 2006 r. rozwija projekty związane z odnawialnymi źródłami energii, realizując inwestycje w zakresie energetyki wiatrowej i solarnej. W portfolio zrealizowanych projektów znajdują się inwestycje o łącznej mocy przekraczającej 425 MW. Zajmujemy się planowaniem i rozwojem projektów OZE, ich budową oraz zarządzaniem technicznym. Pakiet oferowanych przez nas usług uzupełniają, m.in. usługi ekonomiczno-finansowe oraz prawny due diligence, dzięki czemu zapewniamy kompleksową realizację inwestycji.

Więcej informacji o Vortex Energy Polska sp. z o.o. znajdziesz na: www.vortex-energy.pl