Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Ankieter terenowy

Pracodawca: Vosti Energy Numer referencyjny: 38337 Data publikacji: 07 września 2021 Lokalizacja: Rzeszów - Podkarpackie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Energia: Energetyka słoneczna

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osoby na stanowisko Ankietera terenowego, ciekawej i pozytywnej osoby, nastawionej na budowanie relacji i osiąganie celów,
  • Twoim zadaniem będzie pozyskiwanie danych kontaktowych klientów metodą door to door,
  • przekazywanie podstawowych informacji na temat ogniw fotowoltaicznych i związanych z nimi dotacji,
  • aktywne działanie na rzecz rozwoju firmy,
  • realizacja założonych celów,
  • dbanie o dobry i profesjonalny wizerunek firmy.

Wymagania

Nasze wymagania

  • umiejętność nawiązywania kontaktu z ludźmi i budowania trwałych relacji,
  • gotowość na samodzielną pracę w terenie,
  • min. średnie wykształcenie,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • systematyczne i konsekwentne działanie,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • wewnętrzna motywacja.

Oferujemy

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • samochód służbowy, który będziesz mógł również wykorzystywać do celów prywatnych,
  • możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i umiejętności,
  • najlepsze na rynku szkolenia techniczne z zakresu oferowanego przez firmę asortymentu,
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami,
  • możliwość osobistego rozwoju,
  • motywacyjny system wynagrodzenia - wynagrodzenie podstawowe + wynagrodzenie prowizyjne za osiągane wyniki w pracy.

Vosti Energy

O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu gospodarstwom domowym zestawów fotowoltaicznych do produkcji energii elektrycznej. Umożliwiamy naszym Klientom stworzenie swoich własnych, domowych elektrowni, które nie tylko wspierają środowisko naturalne, ale przede wszystkim pozwalają im oszczędzać.
Nasze realizacje pojawiają się na domach w całej Polsce. Centrala firmy mieści się w Lublinie, a nasze oddziały znajdują się w Krakowie, Rzeszowie, Białymstoku, Olsztynie, Toruniu, Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Szczecinie.
Jako firma otrzymaliśmy już takie wyróżnienia jak:
Solidny Pracodawca 2020, Solidny Pracodawca 2021
W rankingu Instytutu Energetyki Odnawialnej 2020 r. Vosti Energy zajęło 5. miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach fotowoltaicznych
Nominacja w konkursie ICAN Management Review: Liderzy Jutra dla Przemysława Smolińskiego - Prezesa Zarządu Spółki
Nagroda Top Manager woj. lubelskiego dla Przemysława Smolińskiego - Prezesa Zarządu Spółki