Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Doradca techniczno-handlowy

Pracodawca: Vosti Energy Numer referencyjny: 84820 Data publikacji: 08 sierpnia 2022 Lokalizacja: Szczecin - Zachodniopomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Energia: Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

  • Codzienny kontakt z klientami B2B i sprzedaż produktów z zakresu OZE takich jak instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii, klimatyzacje i ładowarki samochodowe od renomowanych producentów. Podstawę naszej oferty stanowią topowe marki -  panele Jinko Solar sklasyfikowane przez agencję Bloomberga, jako Tier1, inwertery od globalnego lidera Huawei, czy pompy ciepła od Stiebel Eltron i LG.
  • Praca w terenie - nie ważne, gdzie mieszkasz, Twoim miejscem pracy będzie teren województwa, po którym będziesz poruszał się autem służbowym.
  • Będziesz mógł wykazać się w samodzielnym budowaniu bazy Klientów i ścieżek sprzedaży, w czym pomogą Ci nasze autorskie narzędzia i programy.
  • Pomoc klientom w uzyskaniu dofinansowań do zakupu - nasi Specjaliści ds. dofinansowań będą Twoich wsparciem w składaniu wniosków w ramach programów takich jak Mój prąd, Czyste Powietrze, Moje Ciepło, Agroenergia itd.
  • Praca na systemie CRM.
  • Raportowania wyników swojej pracy.
  • Wykonywanie innych czynności i obowiązków zleconych przez przełożonego i/lub zarząd.
  • Wymiana wiedzy na cyklicznych spotkaniach w oddziale - gwarantujemy, że będziesz mieć najświeższą wiedzę o tym, co dzieje się w branży OZE.

Wymagania

  • Umiejętność samodzielnego pozyskiwania klientów
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług. Masz doświadczenie w sprzedaży, ale w innej branży niż nasza? Świetnie!  - My uzupełnimy Twoją wiedzę o naszym produkcie na kompleksowym wdrożeniu w Centrali.
  • Jesteś dobrym kierowcą i lubisz pracować w terenie. Działasz systematycznie i konsekwentnie.
  • Posiadasz umiejętności negocjacyjne. Koncentrujesz się na realizacji wyznaczonego celu.

Mile widziane:

  • zainteresowania związane z rozwiązaniami eko & smart
  • znajomość działania fotowoltaiki oraz innych rozwiązań z zakresu OZE

Oferujemy

  • Tygodniowe wdrożenie w Centrali Vosti w Lublinie przygotowujące Cię do pracy doradcy. W czasie kompleksowego wdrożenia uzupełnimy Twoją wiedzę o naszych produktach i procesach.
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę/b2b/umowę zlecenie – to Ty wybierasz formę zatrudnienia.
  • Możliwość korzystania z naszych instalacji oraz autorskich programów partnerskich, takich jak Polecam Zyskuje czy Program dla partnerów Vosti.
  • Wynagrodzenie podstawowe rosnące wraz ze stażem pracy uzupełniane atrakcyjnym systemem prowizyjnym – bez górnego limitu!
  • Elastyczną ofertę, która umożliwi Ci odpowiadanie na potrzeby klientów.
  • Specjalne benefity dla Doradców osiągających topowe wyniki sprzedaży i możliwość dołączenie do grona Tytanów Vosti.
  • W Twojej codziennej pracy możesz liczyć na stałe wsparcie doświadczonych zespołów ds. serwisu, inżynierów, specjalistów ds. finansowania, działu marketingu, logistyki
  • Niezbędne narzędzia pracy - auto służbowe wraz z kartą paliwową, telefon, materiały marketingowe (wizytówki, ulotki, broszury, banery)
  • Atrakcyjne warunki finansowania - klientom zapewniamy kredyt z najniższym oprocentowaniem na rynku; współpracujemy z rzetelnymi bankami, m.in Credit Agricole i  Alior Bankiem.
  • Wsparcie w pozyskiwaniu dofinansowań dla Klientów Twojego oddziału - nasi Specjaliści ds. dofinansowań pomagają w składaniu wniosków w ramach programów takich jak Mój prąd, Czyste Powietrze, Moje Ciepło, Agroenergia itd.
  • Posiadamy własne Centrum Logistyczne, dzięki któremu jesteśmy niezależni od terminów dostaw naszych kontrahentów.
  • Twoja praca to nie tylko pozyskiwanie nowych klientów, ale również dbanie o relacje z dotychczasowymi, posiadamy narzędzia i programy sprzedażowe, np. program poleceń dla naszych klientów
  • w Twojej codziennej pracy możesz liczyć na wsparcie działów z Centrali - serwisu, doświadczonych inżynierów, specjalistów ds. finansowania, działu marketingu, logistyki, wsparcia sprzedaży
  • niezbędne narzędzia pracy, materiały marketingowe
  • atrakcyjne warunki finansowania, opieka serwisowa i usługi pogwarancyjne dla klientów
  • gwarantujemy szybki proces realizacji instalacji u klienta, posiadamy własne centrum logistyczne
  • stosujemy najwyższej jakości produkty, współpracujemy bezpośrednio z największymi producentami
  • doskonałą atmosferę w pracy
  • wdrożenia i niezbędne szkolenia
  • możliwość rozwoju

Vosti Energy

O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu gospodarstwom domowym zestawów fotowoltaicznych do produkcji energii elektrycznej. Umożliwiamy naszym Klientom stworzenie swoich własnych, domowych elektrowni, które nie tylko wspierają środowisko naturalne, ale przede wszystkim pozwalają im oszczędzać.
Nasze realizacje pojawiają się na domach w całej Polsce. Centrala firmy mieści się w Lublinie, a nasze oddziały znajdują się w Krakowie, Rzeszowie, Białymstoku, Olsztynie, Toruniu, Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Szczecinie.
Jako firma otrzymaliśmy już takie wyróżnienia jak:
Solidny Pracodawca 2020, Solidny Pracodawca 2021
W rankingu Instytutu Energetyki Odnawialnej 2020 r. Vosti Energy zajęło 5. miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach fotowoltaicznych
Nominacja w konkursie ICAN Management Review: Liderzy Jutra dla Przemysława Smolińskiego - Prezesa Zarządu Spółki
Nagroda Top Manager woj. lubelskiego dla Przemysława Smolińskiego - Prezesa Zarządu Spółki