Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Doradca techniczno-handlowy B2C

Pracodawca: Vosti Energy Numer referencyjny: 47477 Data publikacji: 22 listopada 2021 Lokalizacja: Łódź - Łódzkie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Energetyka słoneczna
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • prezentacja oferty i sprzedaż paneli fotowoltaicznych oraz pomp ciepła
  • budowanie nowych ścieżek sprzedaży
  • aktywne działanie na rzecz rozwoju firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów (zapewniamy część spotkań, ale oczekujemy od Ciebie umiejętności samodzielnego pozyskiwania nowych klientów, posiadamy narzędzia i programy, m.in. program poleceń dla naszych klientów, które Cię wesprą w tym zadaniu)
  • utrzymywanie stałych relacji z klientami
  • dbanie o dobry i profesjonalny wizerunek firmy

Wymagania

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług, nie musi być to doświadczenie w branży fotowoltaicznej!
  • wewnętrzna motywacja, determinacja w działaniu
  • działanie systematyczne i konsekwentne
  • umiejętności negocjacyjne
  • chęć pracy w terenie
  • odpowiedzialność, skuteczność i koncentracja na cel
  • posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę/b2b/umowę zlecenie – Ty wybierasz formę zatrudnienia
  • wynagrodzenie podstawowe uzupełniane atrakcyjnym systemem prowizyjnym – bez górnego limitu
  • elastyczną ofertę, co umożliwi Ci odpowiadanie na potrzeby klientów
  • specjalne przywileje dla Doradców osiągających topowe wyniki sprzedaży
  • Twoja praca to nie tylko pozyskiwanie nowych klientów, ale również dbanie o relacje z dotychczasowymi, posiadamy narzędzia i programy sprzedażowe, np. program poleceń dla naszych klientów
  • w Twojej codziennej pracy możesz liczyć na wsparcie działów z Centrali - serwisu, doświadczonych inżynierów, specjalistów ds. finansowania, działu marketingu, logistyki, wsparcia sprzedaży
  • niezbędne narzędzia pracy, materiały marketingowe
  • atrakcyjne warunki finansowania, opieka serwisowa i usługi pogwarancyjne dla klientów
  • gwarantujemy szybki proces realizacji instalacji u klienta, posiadamy własne centrum logistyczne
  • stosujemy najwyższej jakości produkty, współpracujemy bezpośrednio z największymi producentami
  • doskonałą atmosferę w pracy
  • wdrożenia i niezbędne szkolenia
  • możliwość rozwoju

Vosti Energy

O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu gospodarstwom domowym zestawów fotowoltaicznych do produkcji energii elektrycznej. Umożliwiamy naszym Klientom stworzenie swoich własnych, domowych elektrowni, które nie tylko wspierają środowisko naturalne, ale przede wszystkim pozwalają im oszczędzać.
Nasze realizacje pojawiają się na domach w całej Polsce. Centrala firmy mieści się w Lublinie, a nasze oddziały znajdują się w Krakowie, Rzeszowie, Białymstoku, Olsztynie, Toruniu, Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Szczecinie.
Jako firma otrzymaliśmy już takie wyróżnienia jak:
Solidny Pracodawca 2020, Solidny Pracodawca 2021
W rankingu Instytutu Energetyki Odnawialnej 2020 r. Vosti Energy zajęło 5. miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach fotowoltaicznych
Nominacja w konkursie ICAN Management Review: Liderzy Jutra dla Przemysława Smolińskiego - Prezesa Zarządu Spółki
Nagroda Top Manager woj. lubelskiego dla Przemysława Smolińskiego - Prezesa Zarządu Spółki