Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Pomocnik montera pomp ciepła

Pracodawca: Vosti Energy Numer referencyjny: 98419 Data publikacji: 06 listopada 2022 Lokalizacja: Lublin - Lubelskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Energetyka geotermalna

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Pomoc w montażu pomp ciepła powietrze - woda
  • Pomoc w wykonywaniu prac serwisowych

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracach budowlanych lub remontowych
  • Podstawowa wiedza w zakresie hydrauliki i elektryki
  • Uprawnienia SEP E i D do 1kV – mile widziane
  • Sumienne wykonywanie swoich zadań
  • Prawo jazdy kat.B - czynne
  • Chęć zdobywania doświadczenia w branży OZE

Oferujemy

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • prezenty z okazji dnia ślubu

Vosti Energy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu gospodarstwom domowym zestawów fotowoltaicznych do produkcji energii elektrycznej. Umożliwiamy naszym Klientom stworzenie swoich własnych, domowych elektrowni, które nie tylko wspierają środowisko naturalne, ale przede wszystkim pozwalają im oszczędzać.

Nasze realizacje pojawiają się na domach w całej Polsce. Centrala firmy mieści się w Lublinie, a nasze oddziały znajdują się w Krakowie, Rzeszowie, Białymstoku, Olsztynie, Toruniu, Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Szczecinie.
Jako firma otrzymaliśmy już takie wyróżnienia jak:
Solidny Pracodawca 2020, Solidny Pracodawca 2021
W rankingu Instytutu Energetyki Odnawialnej 2020 r. Vosti Energy zajęło 5. miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach fotowoltaicznych
Nominacja w konkursie ICAN Management Review: Liderzy Jutra dla Przemysława Smolińskiego - Prezesa Zarządu Spółki
Nagroda Top Manager woj. lubelskiego dla Przemysława Smolińskiego - Prezesa Zarządu Spółki