Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Ankieter terenowy

Pracodawca: Vosti Energy Sp. z. o. o. Numer referencyjny: 36950 Data publikacji: 27 sierpnia 2021 Lokalizacja: Cała Polska Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Edukacja i komunikacja: Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Marketing, PR, komunikacja

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osoby na stanowisko Ankietera terenowego, ciekawej i pozytywnej osoby, nastawionej na budowanie relacji i osiąganie celów,
  • Twoim zadaniem będzie pozyskiwanie danych kontaktowych klientów metodą door to door,
  • przekazywanie podstawowych informacji na temat ogniw fotowoltaicznych i związanych z nimi dotacji,
  • aktywne działanie na rzecz rozwoju firmy,
  • realizacja założonych celów,
  • dbanie o dobry i profesjonalny wizerunek firmy.

Wymagania

Nasze wymagania

  • umiejętność nawiązywania kontaktu z ludźmi i budowania trwałych relacji,
  • gotowość na samodzielną pracę w terenie,
  • min. średnie wykształcenie,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • systematyczne i konsekwentne działanie,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • wewnętrzna motywacja.

Oferujemy

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • samochód służbowy, który będziesz mógł również wykorzystywać do celów prywatnych,
  • możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i umiejętności,
  • najlepsze na rynku szkolenia techniczne z zakresu oferowanego przez firmę asortymentu,
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami,
  • możliwość osobistego rozwoju,
  • motywacyjny system wynagrodzenia - wynagrodzenie podstawowe + wynagrodzenie prowizyjne za osiągane wyniki w pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • prezenty z okazji dnia ślubu

Vosti Energy Sp. z. o. o.

O nas

VOSTI to firma specjalizującą się w dostarczaniu zestawów fotowoltaicznych produkujących energię elektryczną. Umożliwiamy naszym Klientom stworzenie swoich własnych elektrowni,które wspierają środowisko naturalne i pozwalają im oszczędzać.