Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Doradca techniczno-handlowy B2C w branży fotowoltaicznej

Pracodawca: Vosti Energy Sp. z. o. o. Numer referencyjny: 36058 Data publikacji: 17 sierpnia 2021 Lokalizacja: Wrocław, Gdańsk, Lublin - Cała Polska Rodzaj umowy: - Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Energia: Energetyka słoneczna
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • prezentacja oferty i sprzedaż produktów firmy,
  • budowanie nowych ścieżek sprzedaży,
  • aktywne działanie na rzecz rozwoju firmy,
  • pozyskiwanie nowych klientów (zapewniamy część spotkań, ale oczekujemy od Ciebie umiejętności samodzielnego pozyskiwania nowych klientów, posiadamy narzędzia i programy, m.in. program poleceń dla naszych klientów, które Cię wesprą w tym zadaniu),
  • utrzymywanie stałych relacji z klientami,
  • dbanie o dobry i profesjonalny wizerunek firmy.

Wymagania

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług, nie musi być to doświadczenie w branży fotowoltaicznej!
  • wewnętrzna motywacja, determinacja w działaniu,
  • działanie systematyczne i konsekwentne,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • chęć pracy w terenie,
  • odpowiedzialność, skuteczność i koncentracja na cel,
  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę/b2b/umowę zlecenie – Ty wybierasz formę zatrudnienia,
  • wynagrodzenie podstawowe uzupełniane atrakcyjnym systemem prowizyjnym – bez górnego limitu,
  • elastyczną ofertę, co umożliwi Ci odpowiadanie na potrzeby klientów,
  • specjalne przywileje dla Doradców osiągających topowe wyniki sprzedaży,
  • Twoja praca to nie tylko pozyskiwanie nowych klientów, ale również dbanie o relacje z dotychczasowymi, posiadamy narzędzia i programy sprzedażowe, np. program poleceń dla naszych klientów,
  • w Twojej codziennej pracy możesz liczyć na wsparcie działów z Centrali - serwisu, doświadczonych inżynierów, specjalistów ds. finansowania, działu marketingu, logistyki, wsparcia sprzedaży,
  • niezbędne narzędzia pracy, materiały marketingowe,
  • atrakcyjne warunki finansowania, opieka serwisowa i usługi pogwarancyjne dla klientów,
  • gwarantujemy szybki proces realizacji instalacji u klienta, posiadamy własne centrum logistyczne,
  • stosujemy najwyższej jakości produkty, współpracujemy bezpośrednio z największymi producentami,
  • doskonałą atmosferę w pracy,
  • wdrożenia i niezbędne szkolenia,
  • możliwość rozwoju.

Vosti Energy Sp. z. o. o.

VOSTI to firma specjalizująca się w dostarczaniu zestawów fotowoltaicznych produkujących energię elektryczną. Umożliwiamy naszym Klientom stworzenie swoich własnych elektrowni,które pozwalają im oszczędzać i wspierają środowisko naturalne.