Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Doradca techniczno-handlowy B2C w branży fotowoltaicznej

Pracodawca: Vosti Energy Sp. z. o. o. Numer referencyjny: 37266 Data publikacji: 27 sierpnia 2021 Lokalizacja: Cała Polska Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Energia: Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne pozyskiwanie klientów, m.in. metodą D2D,
  • budowanie nowych ścieżek sprzedaży,
  • aktywne działanie na rzecz rozwoju firmy,
  • utrzymywanie stałych relacji z klientami,
  • dbanie o dobry i profesjonalny wizerunek

Wymagania

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług, nie musi być to doświadczenie w branży fotowoltaicznej!
  • wewnętrzna motywacja, determinacja w działaniu,
  • działanie systematyczne i konsekwentne,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • chęć pracy w terenie,
  • odpowiedzialność, skuteczność i koncentracja na cel,
  • posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe uzupełniane atrakcyjnym systemem prowizyjnym,
  • pozytywną atmosferę pracy nastawioną na współpracę i rozwój,
  • ciągły rozwój poprzez szkolenia techniczne i sprzedażowe,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, CRM, materiały marketingowe).

Vosti Energy Sp. z. o. o.

O nas

VOSTI to firma specjalizującą się w dostarczaniu zestawów fotowoltaicznych produkujących energię elektryczną. Umożliwiamy naszym Klientom stworzenie swoich własnych elektrowni,które wspierają środowisko naturalne i pozwalają im oszczędzać.