Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. finansowania inwestycji B2B

Pracodawca: Vosti Energy Sp. z. o. o. Numer referencyjny: 31237 Data publikacji: 01 lipca 2021 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Energia: Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie finansowania zewnętrznego dla Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw (kredyty, leasingi)
  • śledzenie zmian w zakresie programów dofinansowania biznesowych inwestycji OZE
  • wnioskowanie o udzielenie ww. dotacji
  • nadzór nad obiegiem dokumentacji wewnętrznej między działami
  • kontakt z Klientami w zakresie realizacji zawartych umów
  • wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu CRM
  • wsparcie bieżącej pracy działu biznesowego

Wymagania

Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne i finansowe)
  • znajomość produktów bankowych - leasing, kredyt
  • doświadczenie w kontakcie z Klientem i pracy na dokumentach finansowych
  • wysokie kompetencje komunikacyjne i organizacyjne
  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel
  • doświadczenie w branży bankowej/finansowej

Oferujemy

To oferujemy:
  • umowę o pracę w stabilnie rozwijającej się firmie
  • wysoki wpływ na kierunek rozwoju firmy
  • pełen pakiet szkoleń podnoszących kompetencje
  • niezbędne narzędzia pracy

Vosti Energy Sp. z. o. o.

O nas

VOSTI to firma specjalizującą się w dostarczaniu zestawów fotowoltaicznych produkujących energię elektryczną. Umożliwiamy naszym Klientom stworzenie swoich własnych elektrowni,które wspierają środowisko naturalne i pozwalają im oszczędzać.