Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista ds. pozyskiwania kontaktów

Pracodawca: Vosti Energy Sp. z. o. o. Numer referencyjny: 32504 Data publikacji: 14 lipca 2021 Lokalizacja: Łódź - Łódzkie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Marketing, PR, komunikacja, Zrównoważony rozwoj, CSR

Opis stanowiska

Pozyskiwanie danych kontaktowych klientów metodą door to door, przekazywanie podstawowych informacji na temat ogniw fotowoltaicznych i związanych z nimi dotacji, aktywne działanie na rzecz rozwoju firmy, realizacja założonych celów, dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania

Łatwość w nawiązywaniu kontaktu z ludźmi i umiejętność w budowaniu trwałych relacji, gotowość na samodzielną pracę w terenie, min. średnie wykształcenie, prawo jazdy kat. B, systematyczność i konsekwencja w działaniu, odpowiedzialność i zaangażowanie, wewnętrzna motywacja i determinacja w działaniu.

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (okres próbny - umowa zlecenie), narzędzia niezbędne do pracy, doskonałą atmosferę w pracy, pracę w młodym, dynamicznym zespole, możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i umiejętności, najlepsze na rynku szkolenia techniczne z zakresu oferowanego przez firmę asortymentu, kontakt z najnowocześniejszymi technologiami, możliwość osobistego rozwoju, motywacyjny system wynagrodzenia - wynagrodzenie podstawowe + prowizja.

Vosti Energy Sp. z. o. o.

O nas

VOSTI to firma specjalizującą się w dostarczaniu zestawów fotowoltaicznych produkujących energię elektryczną. Umożliwiamy naszym Klientom stworzenie swoich własnych elektrowni,które wspierają środowisko naturalne i pozwalają im oszczędzać.