Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Specjalista ds. utrzymania klienta

Pracodawca: Vosti Energy Sp. z. o. o. Numer referencyjny: 37267 Data publikacji: 27 sierpnia 2021 Lokalizacja: Lublin - Lubelskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż, Marketing, PR, komunikacja

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • kontakt w celu podtrzymania realizacji umowy z klientami, którzy zdecydowali się na rezygnację z oferty firmy na zaawansowanym etapie sprzedaży,
  • opieka klienta w sytuacjach kryzysowych,
  • realizacja kampanii utrzymaniowych i monitorowanie ich skuteczności,
  • rekomendowanie i wdrażanie zmian w procesach, produktach i usługach w celu zwiększenia wartości klienta,
  • monitorowanie i podsumowywanie wyników wdrażanych kampanii i projektów.

Wymagania

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy polegającej na kontakcie z klientem np. sprzedaży, telemarketingu, windykacji i finansach, obsłudze klienta lub obszarze pokrewnym,
  • wysokie umiejętności interpersonalne i sprzedażowe,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań, terminowość i zaangażowanie,
  • nastawienie na realizację celu,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dobra umiejętność tworzenia i redagowania maili oraz dokumentów dla Klientów.

Oferujemy

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę/b2b/umowę zlecenie – Ty wybierasz formę zatrudnienia
  • wsparcie doświadczonej kadry menadżerskiej, wdrożenie i niezbędne szkolenia
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim
  • możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury firmy
  • kulturę organizacyjną opartą na wzajemnym szacunku, otwartości i zaufaniu

Vosti Energy Sp. z. o. o.

O nas

VOSTI to firma specjalizującą się w dostarczaniu zestawów fotowoltaicznych produkujących energię elektryczną. Umożliwiamy naszym Klientom stworzenie swoich własnych elektrowni,które wspierają środowisko naturalne i pozwalają im oszczędzać.