Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Pracodawca: Vosti Energy Sp. z. o. o. Numer referencyjny: 34316 Data publikacji: 29 lipca 2021 Lokalizacja: Lublin - Lubelskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż, Marketing, PR, komunikacja

Opis stanowiska

Poszukujemy Specjalisty ds. wsparcia sprzedaży – ciekawej i pozytywnej osoby, nastawionej na budowanie relacji i osiąganie celów.

Wymagania

Nasze wymagania
  • doświadczenie w pracy w call center (obsługa telefoniczna klienta) - wymóg konieczny
  • proaktywne podejście do klienta
  • wykształcenie min. średnie
  • dobra komunikatywność i efektywna organizacja swojej pracy
  • systematyczność i rzetelność w wykonywaniu swojej pracy
  • łatwość w obsłudze systemów CRM i pakietu MS Office

Oferujemy

To oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • doskonałą atmosferę w pracy
  • wdrożenia i niezbędne szkolenia
  • możliwość rozwoju
  • atrakcyjny system premiowy oparty o wyniki pracy
  • niezbędne narzędzia pracy

Vosti Energy Sp. z. o. o.

VOSTI to firma specjalizującą się w dostarczaniu zestawów fotowoltaicznych produkujących energię elektryczną. Umożliwiamy naszym Klientom stworzenie swoich własnych elektrowni,które wspierają środowisko naturalne i pozwalają im oszczędzać.