Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Specjalista ds. pozyskiwania kontaktów

Pracodawca: Vosti Energy Numer referencyjny: 79966 Data publikacji: 08 lipca 2022 Lokalizacja: Wielkopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Edukacja i komunikacja: Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Twoim głównym zadaniem będzie pozyskiwanie jakościowych kontaktów do klientów zainteresowanych naszymi rozwiązaniami z zakresu OZE, takimi jak pompy ciepła, instalacje fotowoltaiczne,magazyny energii, klimatyzacje i ładowarki samochodowe od renomowanych producentów. Podstawę naszej oferty stanowią topowe marki - panele Jinko Solar sklasyfikowane przez agencję Bloomberga, jako Tier1, inwertery od globalnego lidera Huawei, czy pompy ciepła od LG, Galmet czy Stiebel Eltron. W Vosti współpracujemy z najlepszymi!
  • Dodatkowo, oprócz oferty, będziesz przekazywał informacje o dofinansowaniach takich jak Mój Prąd, Czyste Powietrze, Moje Ciepło, Agroenergia itd. Pokaż potencjalnym klientom, że inwestycja w OZE naprawdę się opłaca!
  • W budowaniu jakościowej bazy kontaktów będziesz wykorzystywał metody takie jak door to door oraz nasz autorski Program Partnerski.
  • Pozyskałeś leada? Świetnie! Sukcesem jest zamienianie leadów w umowy - na tym będzie opierała się Twoja premia.
  • Chcesz przyspieszyć podpisanie umowy? Możesz samodzielnie umówić spotkanie potencjalnego klienta z Doradcą Techniczno Handlowym. Jeśli zakończy się sukcesem, zgarniesz premię!
  • Pozyskiwanie leadów to jedno, w Vosti wszyscy gramy do jednej bramki, dlatego do Twoich zadań będzie należała także realizacja założonych celów i raportowania wyników swojej pracy.
  • Dbamy o wizerunek naszej firmy, chcemy aby klienci postrzegali nas jako najlepszych ekspertów! Pomóż nam w tym poprzez aktywne działanie na rzecz rozwoju Vosti i utrzymywanie dobrych relacji z klientem.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Nie wyobrażasz sobie życia bez ludzi, uwielbiasz ich poznawać, słuchać i czerpać od nich energię? To praca dla Ciebie!
  • Dbasz o relacyjność i pielęgnujesz nawiązane kontakty
  • “Nie ma planety B” - to hasło i ekologiczne wartości są Ci bliskie? Idealnie! W Vosti wierzymy, że OZE to przyszłość naszego środowiska
  • Nie straszna Ci praca w terenie - u nas na co dzień pracujesz samodzielnie, ale jednocześnie jesteś częścią swojego oddziału i zawsze możesz liczyć na wsparcie zespołu. Jeden za wszystkim, wszyscy za jednego!
  • Masz min. średnie wykształcenie
  • Lubisz jeździć autem i jesteś dobrym kierowcą (kategoria B)
  • Oprócz Twojej otwartości do ludzi, cenna będzie również konsekwencja i systematyczność w działaniu! Dzięki temu łatwiej będzie Ci osiągać założone cele
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie to coś co doceniamy w Vosti! Nie bój się dzielić pomysłami na usprawnienie pracy czy nowymi sposobami na pozyskanie klienta.

Oferujemy

To oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Narzędzia niezbędne do pracy, w tym samochód służbowy, który będziesz mógł również wykorzystywać do celów prywatnych
  • Wynagrodzenie podstawowe uzupełniane atrakcyjnym systemem wynagrodzeniem dodatkowym za osiągane wyniki w pracy
  • To co wyróżnia Vosti to wyjątkowa atmosfera i ludzie, którzy dążą do wspólnego celu. Poznajmy się lepiej! :)
  • Twoją przygodę z Vosti zaczniemy od wdrożenia w Centrali Vosti w Lublinie. Przygotuj się na solidną dawkę wiedzy o naszych produktach i procesach!
  • Szukasz pracy, w której masz jasną ścieżkę rozwoju? U nas najlepsi ankieterzy mają szansę przejść na “wyższy level” i zostać Doradcami Techniczno-Handlowymi ds. OZE!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • prezenty z okazji dnia ślubu

Vosti Energy

O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu gospodarstwom domowym zestawów fotowoltaicznych do produkcji energii elektrycznej. Umożliwiamy naszym Klientom stworzenie swoich własnych, domowych elektrowni, które nie tylko wspierają środowisko naturalne, ale przede wszystkim pozwalają im oszczędzać.
Nasze realizacje pojawiają się na domach w całej Polsce. Centrala firmy mieści się w Lublinie, a nasze oddziały znajdują się w Krakowie, Rzeszowie, Białymstoku, Olsztynie, Toruniu, Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Szczecinie.
Jako firma otrzymaliśmy już takie wyróżnienia jak:
Solidny Pracodawca 2020, Solidny Pracodawca 2021
W rankingu Instytutu Energetyki Odnawialnej 2020 r. Vosti Energy zajęło 5. miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach fotowoltaicznych
Nominacja w konkursie ICAN Management Review: Liderzy Jutra dla Przemysława Smolińskiego - Prezesa Zarządu Spółki
Nagroda Top Manager woj. lubelskiego dla Przemysława Smolińskiego - Prezesa Zarządu Spółki