Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. pozyskiwania kontaktu

Pracodawca: Vosti Energy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Numer referencyjny: 1 Data publikacji: 07 czerwca 2021 Lokalizacja: Cała Polska Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Energia: Odnawialne źródła energii, Energetyka słoneczna

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko Ankietera terenowego, który zajmie się pozyskiwaniem kontaktów metodą d2d, ciekawej i pozytywnej osoby, nastawionej na budowanie relacji i osiąganie celów.

Dlaczego my?
  • jeśli szukasz miejsca pracy, gdzie najważniejszy jest człowiek,
  • szukasz miejsca gdzie dobra atmosfera to nie tylko slogan lecz faktycznie nasza codzienność,
  • chcesz rozwijać swoje supermoce i mieć do tego przestrzeń,
  • wierzysz w rozwiązania technologiczne, które mają pozytywny wpływ na środowisko.

W czym będziesz mógł się wykazać?
  • w pozyskiwaniu danych kontaktowych klientów metodą door to door,
  • w przekazywaniu podstawowych informacji na temat ogniw fotowoltaicznych i związanych z nimi dotacji,
  • w aktywnym działaniu na rzecz rozwoju firmy,
  • w realizacji założonych celów,
  • w dbaniu o dobry i profesjonalny wizerunek firmy.

Wymagania

Zapraszamy do aplikowania jeśli:
  • uwielbiasz kontakt z ludźmi i potrafisz budować trwałe relacje,
  • wierzysz w rozwiązania, które mają wymierny wpływ na ekologię naszego środowiska,
  • jesteś gotowy na samodzielną pracę w terenie,
  • masz min. średnie wykształcenie,
  • jesteś dobrym kierowcą (kategoria B),
  • działasz systematycznie i konsekwentnie,
  • jesteś osobą odpowiedzialną i zaangażowaną,
  • posiadasz wewnętrzną motywację, determinację w działaniu.

Oferujemy

Co od nas otrzymasz?
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (okres próbny - umowa zlecenie),
  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy), który będziesz mógł również wykorzystywać do celów prywatnych,
  • doskonałą atmosferę w pracy, pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i umiejętności,
  • najlepsze na rynku szkolenia techniczne z zakresu oferowanego przez firmę asortymentu,
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami,
  • możliwość osobistego rozwoju.

Motywacyjny system wynagrodzenia:
  • wynagrodzenie podstawowe,
  • wynagrodzenie prowizyjne za osiągane wyniki w pracy.

Inne informacje

Przekonaliśmy Cię? Nie czekaj!

Prześlij nam swoje CV i udowodnij, że to właśnie Ciebie szukamy!

REKRUTACJA@VOSTI.PL

Vosti Energy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Firma fotowoltaiczna
W jaki sposób udało nam się stworzyć jedną z najszybciej rozwijających się firm branży fotowoltaiczej? Przede wszystkim dzięki temu, że w VOSTI od początku do końca stawiamy na bliskość i drugiego człowieka.

Wartości te przejawiają się w każdym elemencie naszej firmy. Po pierwsze – w kontaktach z Klientami. Dostarczamy Państwu zarówno nowoczesne i wydajne zestawy fotowoltaiczne, jak również kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji. Wierzymy, że najlepszym sposobem na długofalową współpracę jest partnerstwo, dlatego mogą Państwo na nas liczyć od momentu decyzji, aż po serwisowanie.

Bliskość to także element obecny przy budowaniu kolejnych oddziałów VOSTI.

Centrala firmy mieści się w Lublinie, ale nasze oddziały znajdują się w Tarnowie, Poznaniu, Białymstoku, Rzeszowie, Gdańsku, Olsztynie, Szczecinie, Wrocławiu, Toruniu i Łodzi. Wszystko po to, aby móc sprawnie i szybko reagować na Państwa potrzeby odnośnie instalacji. Każdy projekt ma dedykowanego opiekuna, z którą mogą się Państwo skontaktować i który udzieli niezbędnych informacji.