Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Stażysta-Inżynier w Dziale Operacyjnym

Pracodawca: Vosti Energy Numer referencyjny: 48447 Data publikacji: 29 listopada 2021 Lokalizacja: Lublin - Lubelskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Energia: Energetyka słoneczna

Opis stanowiska

W czym będziesz mógł się wykazać?

  • Samodzielna praca w Dziale Operacyjnym firmy, która zrealizowała już około 9 000 instalacji fotowoltaicznych
  • Tworzenie wizualizacji w specjalistycznym programie
  • Współpraca z całym doświadczonym Działem Operacyjnym
  • Praca z dokumentami z tej dziedziny
  • Wykorzystanie wyobraźni przestrzennej oraz umiejętności planowania

Wymagania

Wymagania:

  • Chęć poszerzenia swojej wiedzy o nowe programy używane w praktyce!
  • Wykształcenie inżynieryjne lub w trakcie studiów w tym kierunku
  • Umiejętność zarządzania czasem własnym oraz planowania
  • Zaangażowanie oraz motywacja do pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • Doskonałą atmosferę w pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość podjęcia współpracy w pełnym wymiarze godzin lub na pół etatu
  • Wdrożenie i niezbędne szkolenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w Dziale Operacyjnym

Vosti Energy

O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu gospodarstwom domowym zestawów fotowoltaicznych do produkcji energii elektrycznej. Umożliwiamy naszym Klientom stworzenie swoich własnych, domowych elektrowni, które nie tylko wspierają środowisko naturalne, ale przede wszystkim pozwalają im oszczędzać.
Nasze realizacje pojawiają się na domach w całej Polsce. Centrala firmy mieści się w Lublinie, a nasze oddziały znajdują się w Krakowie, Rzeszowie, Białymstoku, Olsztynie, Toruniu, Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Szczecinie.
Jako firma otrzymaliśmy już takie wyróżnienia jak:
Solidny Pracodawca 2020, Solidny Pracodawca 2021
W rankingu Instytutu Energetyki Odnawialnej 2020 r. Vosti Energy zajęło 5. miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach fotowoltaicznych
Nominacja w konkursie ICAN Management Review: Liderzy Jutra dla Przemysława Smolińskiego - Prezesa Zarządu Spółki
Nagroda Top Manager woj. lubelskiego dla Przemysława Smolińskiego - Prezesa Zarządu Spółki