Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Inżynier Procesu

Pracodawca: Walki Sp. z o.o. Numer referencyjny: - Data publikacji: 06 lutego 2017 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria przemysłowa i procesowa
Budownictwo i architektura: Termomodernizacja, izolacja, efektywność energetyczna
Zarządzanie środowiskiem: Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy

Opis stanowiska

Główne zadania:
  • utrzymanie i rozwój procesu ciągłego doskonalenia w zakładzie;
  • inicjowanie i optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych, poprawa zużycia materiału oraz innych zasobów produkcyjnych lub magazynowych w zakładzie;
  • wdrażanie i nadzór nad narzędziami Lean Manufacturing: VSM, SMED, KAIZEN, 5S w zakładzie;
  • kontrola systemu redukcji odpadu, przygotowywanie raportów oraz inicjowanie regularnych spotkań i analiz bieżącej sytuacji w tym zakresie;
  • wsparcie wydziałów produkcyjnych w codziennym procesie rozwiązywania problemów i wdrażania usprawnień oraz działań doskonalących;
  • standaryzacja oraz poprawa wskaźników produkcyjnych takich jak OEE, koszt i jakość produkcji;
  • tworzenie instrukcji stanowiskowych i technologicznych z zakresu produkcji oraz logistyki i nadzór nad nimi;
  • tworzenie okresowych podsumowań oraz raportowanie wskaźników produkcyjnych;
  • bliska współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widziane techniczne;
  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, bardzo dobre zdolności komunikacji i współpracy zespołowej;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing, tj.: 5S, TPM, SMED, KAIZEN, SFM, VSM;
  • znajomość narzędzi służących do rozwiązywania problemów, tj. 5xWHY, Ishikawa;
  • dobra znajomość pakietu Office;
  • umiejętność pisania instrukcji stanowiskowych oraz przeprowadzania szkoleń.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia oraz rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • pakiet socjalny: opieka medyczna, multisport, ubezpieczenie grupowe;
  • międzynarodowe środowisko pracy cechujące się innowacyjnością i zaangażowaniem, a także wysokimi standardami etyki pracy.

Inne informacje

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. Zm.)”.

Walki Sp. z o.o.

Walki jest wiodącym producentem innowacyjnych, bezpiecznych dla środowiska laminatów technicznych i opakowań ochronnych. Specjalizujemy się w produkcji inteligentnych produktów multi-laminatowych na bazie włókna. Jesteśmy światowym liderem w technologii powlekania ekstruzyjnego. Zakłady produkcyjne Walki znajdują się m.in. w Finlandii, Niemczech, Polsce, Wielkiej Brytanii i Chinach. Grupa Walki zatrudnia niespełna 1000 osób w dwunastu krajach w Europie i Azji.