Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Specjalista/ka ochrony środowiska i gospodarowania odpadami

Pracodawca: WASTEKO Maciej Pitucha Numer referencyjny: 1 Data publikacji: 04 lutego 2024 Lokalizacja: Lublin - Lubelskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Administracja, Doradztwo, audyty, consulting
Gospodarka odpadami: Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna

Opis stanowiska

·        Systematyczne prowadzenie dokumentacji, przygotowanie pism i sprawozdań z zakresu ochrony środowiska

·        Przygotowywanie raportów i analiz środowiskowych

·        Tworzenie i aktualizacja dokumentów wewnętrznych w zakresie Ochrony Środowiska

·        Prowadzenie dokumentacji ewidencji odpadów, kart przekazania i ewidencji odpadów (praca w systemie KOBIZE, BDO), ewidencji emisji

·        Bieżąca kontrola przestrzegania przepisów dotyczących ochrony środowiska i dostosowanie działań do aktualnych wymagań prawnych

·        Uzyskiwanie wymaganych prawnie decyzji, pozwoleń i zgłoszeń

·        Prowadzanie sprawozdawczości środowiskowej: BDO, opłaty, KOBiZE, PRTR, gospo-darka opakowaniowa, CRO, bilans LZO

·        Współpraca z zewnętrznymi podmiotami odpowiedzialnymi za ochronę środowiska

·        Kontakt z Klientem, obsługa bieżących zagadnień z zakresu ochrony środowiska

·        Przygotowywanie ofert na zagospodarowanie odpadów i kontakt z klientem

·        Archiwizacja dokumentów

·        Analiza obowiązków klientów na wielu obszarach związanych z szeroko pojętą ochroną środowiska

Wymagania

Nasze wymagania
·        Doświadczenie w pracy związanej z ochroną środowiska lub gospodarka odpadami

·        Umiejętność analitycznego myślenia

·        Dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność

·        Umiejętność pracy w zespole i budowania relacji

·        Doświadczenie z zakresu ochrony środowiska

·        Wysoka kultura osobista

·        Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy

·        Umowę o pracę , umowę zlecenie lub kontrakt B2B

·        Hybrydowy tryb pracy

·        Pracę od zaraz

·        Wdrożenie do wykonywanych zadań

·        Stabilne zatrudnienie

·        Atrakcyjne wynagrodzenie- uzależnione od samodzielności

·        Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowego doświadczenia

Inne informacje

Możliwość pracy w niepełnym wymierze godzin.

WASTEKO Maciej Pitucha

Nasza firma z pasją i zaangażowaniem realizuje środowiskowe wymagania przedsiębiorstw na terenie Polski. Kompleksowo obsługujemy przedsiębiorstwa z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami na terenie całej Polskiej.
Pomagamy w zagospodarowaniu odpadów oraz bezpośrednim doradztwie środowiskowym. Oferta jest dopasowywana do charakterystyki działalności firmy indywidualnie.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu w kwestii spełnienia Państwa obowiązków środowiskowych. Zespół WASTEKO