Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Project Manager/Product Owner E-Mobility & charging solutions

Pracodawca: Wielton SA Numer referencyjny: 91135 Data publikacji: 09 stycznia 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Transport: Mobilność

Opis stanowiska

 Twoje zadania:

  • Koordynowanie i pomoc w rozwoju nowych produktów w obszarze elektromobilności i rozwiązań ładowania pojazdów,
  • Rozwój produktów w obszarze automotive i procesów z nimi powiązanych, m.in. analizy finansowe, projektowanie, prognozy popytu,
  • Poszukiwanie nowych pomysłów i technologii optymalizujących produkt finalny,
  • Profesjonalna obsługa klienta wraz z utrzymywaniem odpowiednich relacji z dostawcami i partnerami współpracującymi,
  • Pomoc przy rozwiązywaniu wyzwań produkcyjnych i zapewnianie terminowego ich rozwiązywania,
  • Ocena jakości dostawców i zapewnienie zgodności ze standardami,
  • Przeprowadzanie badań rynkowych oraz analiz opartych na danych,
  • Współpraca z zespołem sprzedaży i marketingu w celu opracowania planów dla przyszłych produktów.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, ekonomiczne lub pokrewne,
  • dwa lata doświadczenia w rozwoju produktu lub dziale projektowym w branży motoryzacyjnej lub pokrewnej,
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego z uwzględnieniem technicznej terminologii poziom C1 lub wyższy,
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i organizacyjne,
  • Ciekawość, otwarty umysł.

Oferujemy

Nasza oferta:

  • Codzienne wyzwania w dynamicznym środowisku produkcyjnym i szybki rozwój zawodowy,
  • Możliwość pracy koncepcyjnej i projektowej, szansę wdrażania własnych rozwiązań,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

Wielton SA

Wielton S.A. jest największym w Polsce producentem naczep, przyczep oraz zabudów na samochody ciężarowe, znajduje się też w czołówce branży w Europie i na świecie. Jesteśmy pionierem pod względem wprowadzania nowoczesnych rozwiązań w produkcji i rozwijamy własną myśl technologiczną. Obecnie w centrum produkcyjnym w Wieluniu pracuje blisko 2000 osób. Każdy z nas ma za sobą własną drogę: różnimy się wiekiem, poglądami i doświadczeniem. Ale sprowadziło nas tu wspólne marzenie, by pracować w stabilnej firmie, wśród kolegów, gdzie każdy lubi to, co robi.

Chcesz widzieć swój wpływ i realizować złożone projekty o dużej wartości dla biznesu?