Więcej  ›
19.03.2024 19 marca 2024

Specjalista/tka ds. ochrony środowiska

Pracodawca: Wielton SA Numer referencyjny: 69417 Data publikacji: 01 października 2021 Lokalizacja: Łódzkie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Prawo i administracja
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty, Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna

Opis stanowiska

 Twoje zadania:

  • realizacja projektów z zakresu ochrony środowiska,
  • udział w procedurach administracyjnych związanych z uzyskiwaniem decyzji środowiskowych,
  • nadzór i koordynowanie wewnętrznej gospodarki odpadami,
  • współpraca z Wydziałem i Inspekcją Ochrony Środowiska, udział w kontrolach oraz realizacja zaleceń pokontrolnych,
  • przeprowadzenie audytów wewnętrznych na zgodność z wymaganiami normy ISO 14001,
  • budowanie i promowanie kultury pro środowiskowej wśród pracowników i kadry kierowniczej.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • minimum rok doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe na kierunku Ochrona Środowiska lub Inżynieria Środowiska
  • podstawowa znajomość Bazy Danych Odpadowych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MsOffice,
  • zdolności analityczne, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość procedur administracyjnych związanych z uzyskiwaniem decyzji środowiskowych,
  • umiejętność pisania wniosków oraz sprawozdań środowiskowych,
  • uprawnienia audytora wewnętrznego systemu zarządzania środowiskowego zgodnego z ISO 14001,
  • praktyczna znajomość prawa w zakresie ochrony środowiska.

Oferujemy

Nasza oferta:

W Grupie Wielton dbamy o przyjazną kulturę i dobre warunki zatrudnienia. Doceniamy współpracę i wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań. Naszym pracownikom zapewniamy m.in.:

  • codzienne wyzwania w dynamicznym środowisku i szybki rozwój zawodowy,
  • możliwość twórczej pracy i wdrażania własnych nowoczesnych rozwiązań w konkretnych obszarach biznesowych,
  • pakiet benefitów zawierający m.in.: pakiet medyczny Medicover, dofinansowanie zajęć sportowych, dodatkowe ubezpieczenie,
  • możliwość pracy w kontekście międzynarodowym wśród ekspertów w swojej dziedzinie.

Wielton SA

Wielton S.A. jest największym w Polsce producentem naczep, przyczep oraz zabudów na samochody ciężarowe, znajduje się też w czołówce branży w Europie i na świecie. Jesteśmy pionierem pod względem wprowadzania nowoczesnych rozwiązań w produkcji i rozwijamy własną myśl technologiczną. Obecnie w centrum produkcyjnym w Wieluniu pracuje blisko 2000 osób. Każdy z nas ma za sobą własną drogę: różnimy się wiekiem, poglądami i doświadczeniem. Ale sprowadziło nas tu wspólne marzenie, by pracować w stabilnej firmie, wśród kolegów, gdzie każdy lubi to, co robi.

Chcesz widzieć swój wpływ i realizować złożone projekty o dużej wartości dla biznesu?