Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Specjalista ds. zamówień publicznych

Pracodawca: WIOŚ Bydgoszcz Numer referencyjny: 36090 Data publikacji: 16 października 2018 Lokalizacja: Bydgoszcz - Kujawsko-pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Administracja

Opis stanowiska

Kujawsko-Pomorski Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowisko: specjalista samodzielne stanowisko pracy.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
  • Opracowywanie planów zamówień publicznych oraz monitorowanie ich wykonania,
  • Opiniowanie opisu przedmiotu zamówienia pod kątem jego zgodności z ustawą prawo zamówień publicznych,
  • Udział w pracach komisji przetargowych powoływanych w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego lub samodzielne prowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia,
  • Opracowywanie dokumentacji postępowania o udzielenie zamówienia, w tym w szczególności: specyfikacji istotnych warunków zamówienia, wzoru umowy, formularza ofertowego oraz publikowanie ogłoszeń na portalu UZP i BIP,
  • Analizowanie i weryfikowanie ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego ,
  • Prowadzenie rejestru zamówień publicznych, rejestru umów oraz innych rejestrów koniecznych do prawidłowego udzielania zamówień publicznych,
  • Monitorowanie wszystkich wydatków pod kątem przestrzegania prawa zamówień publicznych.

Warunki pracy:
  • Praca w siedzibie urzędu,
  • Na stanowisku nie występują czynniki szkodliwe dla zdrowia,
  • Praca wymagająca dobrej komunikatywności,
  • Siedziba Inspektoratu: budynek dwupiętrowy, praca na drugim piętrze,
  • Brak zainstalowanej windy i podjazdu dla osób niepełnosprawnych,
  • Stanowisko pracy wyposażone w komputer, urządzenia peryferyjne i telefon.

Wymagania

Niezbędne:
  • Wykształcenie: średnie,
  • Znajomość przepisów prawa z zakresu zamówień publicznych, KC, KPC, KK, KPK, KPA, prawa autorskiego (w zakresie związanym z prawem zamówień publicznych),
  • Znajomość przepisów o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych,
  • Samodzielność w wyznaczaniu i realizacji zadań,
  • Komunikatywność, bezkonfliktowość z jednoczesną umiejętnością wypracowania wspólnego stanowiska,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i skutecznego działania w warunkach stresu,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego,
  • Korzystanie z pełni praw publicznych,
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Dodatkowe:
  • Doświadczenie zawodowe/staż pracy w zakresie realizacji zamówień publicznych,
  • Ukończone szkolenie z zakresu udzielania, zarządzania i kontrolowania procesu udzielania zamówień publicznych.

Inne informacje

Dokumenty i oświadczenia niezbędne:
  • Życiorys/CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie wykształcenia
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
  • kopia dokumentu potwierdzającego spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie szkoleń z zamówień publicznych

Termin składania dokumentów: 26.10.2018
Decyduje data stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu.

Inne informacje: W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.
- pierwszeństwo dla osób z niepełnosprawnościami
Na ofercie proszę koniecznie zaznaczyć numer ogłoszenia.
Kandydaci wybrani we wstępnym etapie procedury naboru zostaną powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej. Oferty otrzymane po terminie oraz niespełniające wymagań formalnych i koniecznych nie będą rozpatrywane.
Osoby, których oferty zostaną odrzucone nie będą powiadamiane.
W terminie 3 miesięcy po zakończeniu procesu rekrutacji oferty kandydatów nieprzyjętych do pracy mogą być odebrane. Po tym terminie zostaną komisyjnie zniszczone.
Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (52) 582-64-66 wew. 226.

WIOŚ Bydgoszcz

Inspekcja Ochrony Środowiska jest organem powołanym do kontroli przestrzegania przepisów o ochronie środowiska oraz badania stanu środowiska. Podstawowymi jednostkami terytorialnymi IOŚ są Wojewódzkie Inspektoraty Ochrony Środowiska. Na terenie województwa kujawsko-pomorskiego siedziba WIOŚ znajduje się w Bydgoszczy. Na czele WIOŚ stoi Kujawsko-Pomorski Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska. Terenem działania Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Bydgoszczy jest obszar województwa kujawsko-pomorskiego. Czynności kontrolno-pomiarowe wykonywane są przez trzy jednostki, których siedziby znajdują się w: Bydgoszczy, Toruniu i Włocławku.