Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Analityk w laboratorium

Pracodawca: WIOŚ Gdańsk Numer referencyjny: 14344 Data publikacji: 18 sierpnia 2017 Lokalizacja: Słupsk - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Planowanie przestrzenne: Dźwięk, hałas i akustyka
Woda: Analizy, badania laboratoryjne
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring

Opis stanowiska

Pomorski Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowisko: analityk w Laboratorium - Zespół Słupsk.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
  • udział w wykonywaniu badań i pomiarów pól elektromagnetycznych,
  • udział w wykonywaniu pomiarów hałasu,
  • wyjazdy w teren i udział w pobieraniu próbek wód powierzchniowych oraz próbek ścieków,
  • wyjazdy w teren i udział w pobieraniu próbek hydrobiologicznych.

Warunki pracy:
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 do 15:00,
  • praca w siedzibie urzędu oraz częste wyjazdy w teren,
  • praca przy komputerze powyżej 4 godz. dziennie,
  • bariery architektoniczne związane z poruszaniem się po budynku, schody, brak windy,
  • brak odpowiedniej szerokości drzwi, brak odpowiednio dostosowanych toalet.

Wymagania

Niezbędne:
  • Wykształcenie: średnie techniczne, chemiczne, ochrona środowiska
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Dodatkowe:
  • Wykształcenie: wyższe techniczne, chemiczne, ochrona środowiska
  • 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w laboratorium analitycznym
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym( pozwalającym na korzystanie z norm, opisów technicznych, oprogramowania anglojęzycznego)
  • Umiejętność obsługi sprzętu elektrotechnicznego i biurowego
  • Prawo jazdy kat. B ( doświadczenie w prowadzeniu samochodu)
  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Inne informacje

Dokumenty i oświadczenia niezbędne:
  • Życiorys/CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie wykształcenia
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy

Termin składania dokumentów: 01.09.2017
Decyduje data wpływu oferty do urzędu.

Inne informacje:
W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.
- ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa
Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną. Nabór kandydatów/kandydatek odbywa się III etapowo. I etap ocena dokumentów złożonych przez kandydatki i kandydatów do pracy pod kątem terminowości, kompletności i i spełnienia pozostałych wymogów formalnych oraz ocena kandydatek i kandydatów na podstawie złożonych dokumentów. II etap to rozmowy kwalifikacyjne, na które zaproszone są te osoby których wykształcenie i ewentualne doświadczenie zawodowe odpowiada wykonywaniu obowiązków służbowych zamieszczonych w ofercie. III etap to rozmowy z kierownictwem WIOŚ na które zapraszane są osoby wytypowane z II etapu. III etap kończy się wyborem kandydatki lub kandydata na stanowisko określone w naborze. Kandydaci/kandydatki zakwalifikowani do kolejnych etapów naboru o ich terminie zostaną powiadomieni telefonicznie lub drogą elektroniczną. Wyniki naboru są opublikowane w BIP KPRM oraz w siedzibie urzędu. Oferty osób niezatrudnionych będą zniszczone po upływie 7 dni roboczych od zakończenia naboru. Dodatkowych informacji udziela Pan Ryszard Potrykus Kierownik Laboratorium tel. 587659548. Wynagrodzenie zasadnicze 2100zł. brutto. Umowa na zastępstwo.

WIOŚ Gdańsk

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Gdańsku.