Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Analityk w laboratorium

Pracodawca: WIOŚ Gdańsk Numer referencyjny: 18268 Data publikacji: 22 listopada 2017 Lokalizacja: Gdańsk i teren woj. pomorskiego - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring

Opis stanowiska

Pomorski Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowisko: analityk w Laboratorium.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
  • wykonywanie badań i pomiarów w technikach elektrochemicznych i spektrofotometrycznych,
  • przygotowywanie i sprawdzanie jakości odczynników i roztworów badawczych w celu ustalenia ich użyteczności do analiz,
  • określenie błędu analitycznego dla wykonywanych badań w celu określenia niepewności,
  • nadzór nad powierzonym sprzętem w celu utrzymania jego gotowości do wykonywania badań,
  • prowadzenie i gromadzenie dokumentacji badawczej w celu kontroli zapisów,
  • udział w przygotowywaniu próbek badawczych dla analityki chromatograficznej,
  • uczestnictwo w poborach próbek,
  • realizacja prac związanych z przygotowaniem próbek badawczych.

Warunki pracy:
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 7;15 – 15;15,
  • praca w siedzibie urzędu, sporadyczne wyjazdy w teren,
  • praca przy komputerze powyżej 4 godz. dziennie,
  • bariery architektoniczne związane z poruszaniem się po budynku, schody, brak windy, brak odpowiedniej szerokości drzwi, brak odpowiednio dostosowanych toalet, brak podjazdu.

Wymagania

Niezbędne:
  • Wykształcenie: średnie,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego,
  • Korzystanie z pełni praw publicznych,
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Dodatkowe:
  • Wykształcenie: wyższe preferowane wykształcenie chemiczne,
  • 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w laboratorium analitycznym,
  • Szkolenia ze stosowanych w laboratorium technik badawczych,
  • umiejętność obsługi sprzętu elektrotechnicznego i oprogramowania biurowego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowy.

Inne informacje

Dokumenty i oświadczenia niezbędne:
  • Życiorys/CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie wykształcenia
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy

Termin składania dokumentów: 06.12.2017
Decyduje data wpływu oferty do urzędu.

Inne informacje:
W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.
- ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa
Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną. Nabór kandydatek/kandydatów odbywa się III etapowo. I etap ocena dokumentów złożonych przez kandydatki i kandydatów do pracy pod kątem terminowości, kompletności i spełnienia pozostałych wymogów formalnych oraz ocena kandydatek i kandydatów na podstawie złożonych dokumentów. II etap to rozmowy kwalifikacyjne, na które zaproszone są te osoby których wykształcenie i ewentualne doświadczenie zawodowe odpowiada wykonywaniu obowiązków służbowych zamieszczonych w ofercie. III etap to rozmowy z kierownictwem WIOŚ, na które zapraszane są osoby wytypowane z II etapu. III etap kończy się wyborem kandydatki lub kandydata na stanowisko określone w naborze. Kandydaci zakwalifikowani do kolejnych etapów naboru o ich terminie zostaną powiadomieni telefonicznie lub drogą elektroniczną. Wyniki naboru są opublikowane w BIP KPRM oraz siedzibie urzędu. Oferty osób niezatrudnionych będą zniszczone po upływie 7 dni roboczych od zakończenia naboru. Dodatkowych informacji udziela Pan Ryszard Potrykus Kierownik Laboratorium tel. 587659548. Wynagrodzenie zasadnicze 2100,00zł. brutto.

WIOŚ Gdańsk

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Gdańsku.