Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Maszynista maszyn i urządzeń Oczyszczalni Ścieków

Pracodawca: Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o. Numer referencyjny: Maszynista maszyn i urządzeń OŚ Data publikacji: 23 listopada 2017 Lokalizacja: Opole - Opolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Woda: Oczyszczanie ścieków
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Maszynista maszyn i urządzeń Oczyszczalni Ścieków.

Praca na tym stanowisku będzie polegała na:
  • obsłudze i utrzymywaniu instalacji wodno-ściekowych oraz gospodarki odpadami w sprawności technicznej,
  • obsłudze i przeprowadzaniu okresowych przeglądów oraz utrzymywaniu ruchu wszystkich urządzeń i instalacji,
  • współudziale przy pracach remontowych w oczyszczalni przeprowadzanych przez inne działy Spółki,
  • usuwaniu awarii w oczyszczalni ścieków oraz wykonywaniu drobnych napraw,
  • bieżącej kontroli stanów alarmowych,
  • raportowaniu pracy oczyszczalni,
  • dbaniu o obiekty i tereny zielone,
  • wykonywanie kalibracji wyznaczonych urządzeń pomiarowych,
  • współpraca i wykonywanie zadań powierzonych przez Dyspozytora oczyszczalni,
  • praca wykonywana przede wszystkim na zewnątrz obiektu oraz w dyspozytorni,
  • dyspozycyjność (praca zmianowa, w ruchu ciągłym).

Wymagania

Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz w sytuacjach awaryjnych.

Dodatkowym atutem będzie:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • umiejętności w zakresie naprawy maszyn i urządzeń,
  • uprawnienia elektryczne.

Oferujemy

Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kwalifikacji,
  • pakiet socjalny.

Inne informacje

Termin składania dokumentów: do dnia 28.11.2017 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji – „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.).”

Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o.

Zarząd Spółki Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o. ustanowił w celu realizacji przyjętych strategii i zadań statutowych Spółki swoją Misję i Politykę w zakresie jakości i ochrony środowiska, które odnoszą się wprost do podstawowych wartości istotnych dla naszej firmy tj. jakość świadczonych usług i ochrona środowiska i opierają się na oczekiwaniach wszystkich zainteresowanych funkcjonowaniem Spółki, a więc: właściciela, rady nadzorczej, klientów oraz instytucji współpracujących z Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o.