Więcej  ›
17.04.2024 17 kwietnia 2024

Maszynista maszyn i urządzeń stacji uzdatniania wody

Pracodawca: Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o. Numer referencyjny: Maszynista maszyn i urządzeń stacji uzdatniania wody Data publikacji: 01 grudnia 2017 Lokalizacja: Opole - Opolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Woda: Dystrybucja, wodociągi, Gospodarowanie wodami

Opis stanowiska

Praca na tym stanowisku będzie polegała na:
  • Obsłudze maszyn i urządzeń do poboru, uzdatniania i tłoczenia wody do miasta;
  • Eksploatacji studni głębinowych wg pozwolenia wodnoprawnego;
  • Dozorowaniu stref ochronnych ujęć wody;
  • Prowadzeniu raportów dziennych Stacji Uzdatniania Wody;
  • Obsłudze programów monitorujących i sterujących urządzeniami i procesami ujęć wody;
  • Dbaniu o obiekty i tereny zielone.

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe;
  • Dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz w sytuacjach awaryjnych;
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa, w ruchu ciągłym).

Dodatkowym atutem będzie:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;
  • Umiejętności w zakresie naprawy maszyn i urządzeń;
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego oraz suwnicy;
  • Uprawnienia elektryczne.

Oferujemy

Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie;
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kwalifikacji;
  • Pakiet socjalny.

Inne informacje

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV na adres elektroniczny: rekrutacja@wikopole.com.pl lub na adres Spółki: ul. Oleska 64, 45-222 Opole.

Termin składania dokumentów: do dnia 12.12.2017 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji – „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.).”

Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o.

Zarząd Spółki Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o. ustanowił w celu realizacji przyjętych strategii i zadań statutowych Spółki swoją Misję i Politykę w zakresie jakości i ochrony środowiska, które odnoszą się wprost do podstawowych wartości istotnych dla naszej firmy tj. jakość świadczonych usług i ochrona środowiska i opierają się na oczekiwaniach wszystkich zainteresowanych funkcjonowaniem Spółki, a więc: właściciela, rady nadzorczej, klientów oraz instytucji współpracujących z Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o.