Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista ds. promocji i marketingu

Pracodawca: Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o. Numer referencyjny: Specjalista ds. promocji i marketingu Data publikacji: 23 listopada 2017 Lokalizacja: Opole - Opolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Woda: Dystrybucja, wodociągi
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Zrównoważony rozwoj, CSR

Opis stanowiska

Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o. o. ogłasza nabór na stanowisko: Specjalista ds. promocji i marketingu.

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Realizację strategii marketingowej i kampanii promocyjnych Spółki
  • Realizację strategii CSR Spółki
  • Organizację akcji promocyjnych dla kontrahentów i pracowników Spółki
  • Utrzymywanie kontaktów z agencjami reklamowymi i kontrahentami Spółki
  • Tworzenie materiałów marketingowych i promocyjnych
  • Obsługę i aktualizację strony internetowej

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość technik marketingu internetowego
  • Znajomość obsługi aplikacji mobilnych
  • Znajomość programów graficznych
  • Znajomość technik fotograficznych i umiejętność robienia zdjęć
  • Kreatywność i przedsiębiorczość
  • Umiejętność inicjowania zmian
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kwalifikacji
  • Pakiet socjalny

Inne informacje

Termin składania dokumentów: do dnia 01.12.2017 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji – „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.).

Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o.

Zarząd Spółki Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o. ustanowił w celu realizacji przyjętych strategii i zadań statutowych Spółki swoją Misję i Politykę w zakresie jakości i ochrony środowiska, które odnoszą się wprost do podstawowych wartości istotnych dla naszej firmy tj. jakość świadczonych usług i ochrona środowiska i opierają się na oczekiwaniach wszystkich zainteresowanych funkcjonowaniem Spółki, a więc: właściciela, rady nadzorczej, klientów oraz instytucji współpracujących z Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o.