Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Specjalista w dziale rozwoju i marketingu

Pracodawca: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Gdańsk Numer referencyjny: Ogłoszenie nr WFOŚ-110-I/(9/2021) z dnia 13 września 2021r. Data publikacji: 24 września 2021 Lokalizacja: Gdańsk - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (1-sza umowa zawierana jest 3-miesięczny okres próbny) Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Marketing, PR, komunikacja
Edukacja i komunikacja: Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo, Inicjatywy, wydarzenia

Opis stanowiska

PODSTAWOWY ZAKRES  WYKONYWANYCH  ZADAŃ

Wykonywanie ogółu działań związanych z:

a) rozwojem działalności WFOŚiGW w Gdańsku, wzmacnianiem i wykorzystaniem potencjału WFOŚiGW w Gdańsku, w tym w szczególności:
  • udział w opracowywaniu Strategii rozwoju WFOŚiGW w Gdańsku,
  • udział w opracowywaniu dokumentów strategicznych WFOŚiGW w Gdańsku, których celem jest skuteczna realizacja Strategii działania WFOŚiGW w Gdańsku oraz założeń Regionalnego Programu Strategicznego w zakresie energetyki i środowiska,
  • udział w działaniach zmierzających do adaptacji WFOŚiGW w Gdańsku do wdrażania nowych polityk i obszarów działania,
  • udział w działaniach zmierzających do pozyskania zewnętrznych, dodatkowych źródeł finansowania,
  • udział w przygotowywaniu oferty WFOŚiGW w Gdańsku – analiza i wskazywanie nowych obszarów interwencji oraz możliwości i celowości wprowadzenia nowych form wsparcia,
  • współpraca z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w zakresie realizacji programów priorytetowych oraz Wspólnej Strategii Działania NFOŚiGW i wojewódzkich funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej,
  • udział w pracach zewnętrznych grup roboczych, w celu wypracowania i przedstawienia stanowiska Funduszu.
  • udział we wdrożeniu i prowadzeniu systemu CRM,
  • tworzenie analiz marketingowych,
  • prowadzenie segmentacji klientów WFOŚiGW w Gdańsku i opracowanie strategii dla segmentów klientów,

b) promocją i informacją, w tym w szczególności nadzór nad:
  • udział w przygotowywaniu Strategii komunikacji,
  • współpraca z mediami, organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami w zakresie informowania o środowisku i jego ochronie, edukacji ekologicznej oraz informowania o działaniach WFOŚiGW w Gdańsku,
  • organizowanie konferencji prasowych i akcji/kampanii o charakterze informacyjno-promocyjnym,
  • opracowywanie i rozpowszechnianie artykułów, audycji radiowo-telewizyjnych i informacji o charakterze informacyjno-promocyjnym,
  • przygotowywanie materiałów informujących i promujących działania WFOŚiGW w Gdańsku,
  • redagowanie serwisu internetowego WFOŚiGW w Gdańsku oraz opracowywanie informacji o aktualnych działaniach WFOŚiGW w Gdańsku
  • opracowywanie cyklicznych informacji o aktualnych działaniach WFOŚiGW w Gdańsku celem zamieszczenia na, wspólnej dla wszystkich wojewódzkich funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej, stronie internetowej i w mediach społecznościowych,
  • w ramach udziału WFOŚiGW w Gdańsku w realizacji projektów współfinansowanych ze środków zewnętrznych, wypełnianie obowiązków, o charakterze informacyjno-promocyjnym,
  • współpraca z zewnętrznymi agencjami ds. PR i komunikacji.

Wymagania

WYMAGANIA KONIECZNE (FORMALNE)
  • wykształcenie wyższe – uzyskany tyt. magistra lub magistra inżyniera,
  • co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe,
  • biegła umiejętność formułowania/pisania tekstów informacyjnych zamieszczanych w materiałach i publikacjach  edukacyjno-promocyjnych oraz na stronie internetowej Funduszu i w social mediach,
    - w celu potwierdzenia posiadania ww. umiejętności, kandydat zobowiązany jest do przesłania eseju napisanego zgodnie z warunkami określonymi w części IV niniejszego ogłoszenia,
  • umiejętność biegłej obsługi komputera i  urządzeń biurowych, w tym biegła obsługa pakietu MS Office.

Predyspozycje osobowe
  • samodzielność, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • kreatywność,
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dyspozycyjność,
  • gotowość do podejmowania nowych wyzwań zawodowych i pogłębiania wiedzy zawodowej,
  • wysoka kultura osobista.

WYMAGANIA DODATKOWE - MILE WIDZIANE
  • doświadczenie zawodowe w obszarze marketingu, promocji, rozwoju organizacji,
  • doświadczenie zawodowe pracy/współpracy z jednostkami sektora finansów publicznych, spółkami skarbu państwa, spółkami giełdowymi,
  • doświadczenie zawodowe we współpracy z organizacjami pozarządowymi,
  • znajomość systemu CRM.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, w ramach umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń zawodowych,
  • pracę w ciekawej, rozwijającej się dziedzinie - ochrony środowiska,
  • pracę w instytucji, której działania mają bezpośredni i istotny wpływ na poprawę stanu środowiska w regionie pomorskim,
  • dobrą atmosferę pracy w młodym, kreatywnym i przyjaznym zespole,
  • dodatkowy pakiet medyczny,
  • fundusz socjalny (m.in. wczasy „pod gruszą”, dopłata do wypoczynku dla dzieci),
  • bardzo dobre warunki pracy.

Inne informacje

Termin składania ofert upływa z dniem 15 października 2021r. o godz. 16:00

WYMAGANE DOUMENTY, OŚWIADCZENIA, ZAŁĄCZNIKI:

1) Prosimy o przedłożenie samodzielnie napisanego eseju na jeden z niżej wymienionych tematów:
a) Tematy eseju:
  • Puste wysypiska śmieci. Utopia czy realna perspektywa? Jak zmniejszyć ilość odpadów trafiających do zakładów utylizacyjnych?
  • Każde miasto ma swój Central Park. Dlaczego tereny zielone są tak popularne?
  • Edukacja ekologiczna a zmiana nawyków. W jaki sposób można wpłynąć na modyfikację codziennych zachowań?
b) esej winien zawierać od 400 do 500 wyrazów i mieścić się na jednej stronie A4.

2) Ponadto, prosimy o przedłożenie następujących dokumentów:
  • list motywacyjny,
  • kwestionariusz osobowy (wzór do pobrania na stronie internetowej WFOŚiGW w Gdańsku),
  • życiorys zawodowy (CV),
  • oświadczenia - podpisane własnoręcznym podpisem i opatrzone bieżącą datą - o następującej treści:
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WFOŚiGW w Gdańsku moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, w zakresie i na czas niezbędny do celów rekrutacji”,
  •  „Przyjmuję do wiadomości fakt obowiązku publikacji w Biuletynie Informacji Publicznej moich danych osobowych zgodnie z wymogami art. 400 m ustawy z dnia 27 kwietnia 2001r. Prawo ochrony środowiska (t.j. Dz.U. z 2020r. poz. 1219 z późn.zm..)”,
  • podpisana Informacja o prawach Kandydata do pracy w zakresie przetwarzania danych osobowych w ramach naboru na wolne stanowisko pracy (wg wzoru zamieszczonego na stronie internetowej WFOŚiGW w Gdańsku).

Dodatkowo (opcjonalnie):
mile widziane są kserokopie dokumentów poświadczających posiadane kwalifikacje, referencje.

3) W przypadku przedstawienia dokumentów w języku obcym należy dołączyć ich tłumaczenie na język polski.
4) Wstępna weryfikacja spełniania przez kandydatów wymagań formalnych dokonana zostanie na podstawie ww. dokumentów i oświadczeń. W związku z tym podkreślamy, że kompletne aplikacje to takie, które zawierają wszystkie wymagane dokumenty i własnoręcznie podpisane oświadczenia.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Gdańsk

Instytucja finansów publicznych powołana do finansowania przedsięwzięć realizowanych w obszarze ochrony środowiska, gospodarki wodnej, ekoenergetyki, ochrony przyrody i edukacji ekologicznej