Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Młodszy inspektor w Zespole Ochrony Atmosfery i Powierzchni Ziemi

Pracodawca: WFOŚiGW w Katowicach Numer referencyjny: MIOA/11/17 Data publikacji: 29 listopada 2017 Lokalizacja: Katowice - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Administracja
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Zarządzanie i ochrona krajobrazu

Opis stanowiska

Ramowy zakres zadań i obowiązków na stanowisku:
  • kwalifikacja wniosków o dofinansowanie ze środków WFOŚiGW;
  • analiza wniosków pod względem efektów ekologicznych i rzeczowych;
  • obliczanie i weryfikacja efektów ekologicznych zadań zgłoszonych do dofinansowania;
  • analiza wniosków pod względem formalnym;
  • przygotowywanie wniosków o udzielenie dofinansowania do organów WFOŚiGW.

Wymagania

Wymagania niezbędne  stawiane kandydatom:
  • wykształcenie wyższe techniczne magisterskie o kierunku energetyka – w zakresie gospodarki cieplnej lub inżynieria środowiska – w zakresie gospodarki cieplnej;
  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

Wymagania dodatkowe:
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Inne informacje

Osoby zainteresowane prosimy o składanie wymaganych dokumentów w zamkniętej kopercie oznaczonej hasłem „Poszukiwanie pracownika nr ref. MIOA/11/17” w terminie do dnia 11 grudnia 2017 r. w kancelarii WFOŚiGW za pośrednictwem poczty lub bezpośrednio ( decyduje data wpływu do kancelarii potwierdzona stemplem; kancelaria czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30 ) - pod adresem:

 Wojewódzki Fundusz  Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach
 40-035 Katowice ul. Plebiscytowa 19

Termin składania aplikacji do dnia 11 grudnia 2017 r.

Nabór kandydatów do zatrudnienia na wolne stanowiska pracy w Biurze Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej odbywa się zgodnie z art. 400 m ustawy z dnia 27 kwietnia 2001r. - Prawo ochrony środowiska – tekst jednolity Dz. U. 2017 poz. 519 z  późn. zm.

WFOŚiGW w Katowicach

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach powstał w 1993 roku. Jest publiczną instytucją finansową, realizującą politykę ekologiczną województwa śląskiego. Realizując swoją misję, Fundusz koncentruje się na:
  • wspieraniu działań proekologicznych podejmowanych przez administrację publiczną, przedsiębiorców, instytucje i organizacje pozarządowe,
  • zarządzaniu środkami europejskimi ukierunkowanymi na ochronę środowiska i gospodarkę wodną.