Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Menadżer ds. kontraktowania OZE

Pracodawca: wpd Polska sp.zo.o. Numer referencyjny: WPD/M/OZE/POZ Data publikacji: 11 października 2021 Lokalizacja: Poznań - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Energetyka wiatrowa, Energetyka słoneczna

Opis stanowiska

  • negocjowanie i zawieranie umów z właścicielami gruntów zabezpieczających teren pod inwestycje parków wiatrowych i parków fotowoltaicznych,
  • aktywne wsparcie zespołu w terenie w działaniach związanych z rozwojem projektów wiatrowych i parków fotowoltaicznych, aż do momentu uzyskania niezbędnych pozwoleń, w tym pozwoleń na budowę,
  • rozwój współpracy z właścicielami gruntów oraz władzami samorządowymi, na terenie których planowana jest realizacja inwestycji, w tym utrzymywanie pozytywnych relacji w trakcie rozwoju projektów,
  • przygotowywanie sprawozdań z działań prowadzonych w terenie.

Wymagania

  • jeśli masz co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w pozyskiwaniu gruntów pod inwestycje, najlepiej pod projekty parków wiatrowych bądź fotowoltaicznych,
  • jesteś specjalistą otwartym na nowe wyzwania, potrafiącym budować partnerskie relacje na zewnątrz, jak i we własnym zespole,
  • posiadasz umiejętność organizacji i koordynacji pracy swojej oraz zespołu, a także umiejętność pracy pod presją czasu,
  • jesteś skrupulatny, sumienny i lojalny w realizacji własnych zadań,
  • posiadasz umiejętność czytania map geodezyjnych oraz korzystania z systemów GIS (geoportal itp.) oraz elektronicznego systemu ksiąg wieczystych,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • nie boimy się powierzać odpowiedzialnych zadań odpowiedzialnym ludziom,
  • nie obawiamy się wewnętrznej rywalizacji i ambitnych wyzwań, bo praca zespołowa w myśl zasady „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego” gwarantuje sukces wszystkim
  • cieszymy się, gdy podnosisz kwalifikacje, bo tylko mądrzy ludzie budują mądrą firmę
  • u nas nie musisz obawiać się braku stabilności. Od ponad dwudziestu lat wspieramy pracowników na wielu rynkach europejskich i światowych nigdy nie zostawiając ich „na lodzie”
  • współpraca w międzynarodowym zespole w gronie doświadczonych osób nam, a teraz i Tobie, może sprawić dużą przyjemność
  • wierzymy w Twoje umiejętności przekładające się w zaangażowanie

wpd Polska sp.zo.o.

Energia odnawialna, taka jak wiatr, słońce czy biomasa, osiąga oszałamiające tempo wzrostu na mapie całego świata. Rola, jaką odgrywają odnawialne źródła energii we współczesnym zapotrzebowaniu na energię elektryczną, zwiększa się nie tylko ze względu na malejące rezerwy paliw kopalnych, ale również wraz z rosnącą świadomością społeczeństw związaną z potrzebą ochrony środowiska, w którym żyjemy.

Grupa wpd, zatrudniając ponad 3 200 pracowników w ponad 28 krajach, aktywnie uczestniczy w kształtowaniu tej zmiany. Jako specjaliści w zakresie planowania, finansowania, realizacji i obsługi parków wiatrowych i fotowoltaicznych na lądzie, jak i parków wiatrowych na morzu, staliśmy się liderem rynku w Niemczech oraz znaczącym partnerem na rynkach światowych.