Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Starszy konsultant ds. modelowania energetycznego budynków

Pracodawca: WSP Polska Sp. z o.o. Numer referencyjny: 13402 Data publikacji: 12 września 2018 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Diagnostyka, audyty, certyfikaty, normy, Termomodernizacja, izolacja, efektywność energetyczna
Energia: Audyty energetyczne

Opis stanowiska

Główne obowiązki:
  • wykonywanie analiz efektywności energetycznej, komfortu termicznego oraz dostępu światła dziennego na podstawie dostępnego oprogramowania (IES VE);
  • wsparcie zespołu certyfikacji BREEAM, LEED i WELL;
  • doradztwo z zakresu efektywności energetycznej budynków;
  • wykonywanie innych opracowań w języku angielskim i polskim.

Wymagania

  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy z oprogramowaniem IES VE lub podobnym (Design Builder, TAS itp.),
  • Wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii środowiska, specjalność HVAC,
  • Znajomość zagadnień projektowania budynków i zrównoważonego budownictwa,
  • Zainteresowanie aspektami komfortu termicznego i efektywności energetycznej w budynkach,
  • Dobra znajomość AutoCAD i łatwość uczenia się nowych narzędzi komputerowych,
  • Biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność i systematyczność, umiejętności analityczne.

Oferujemy

  • Pracę w wielobranżowym zespole przy projektach polskich i międzynarodowych,
  • Atrakcyjne warunki pracy i konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w międzynarodowej firmie stosującej światowe standardy,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Inne informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w językach polskim i angielskim.

WSP Polska Sp. z o.o.

WSP Polska dostarcza zintegrowane usługi projektowe i doradcze w trzech głównych sektorach: rozwiązania dla budynków (projekty konstrukcji, instalacje sanitarne i elektryczne), mosty, środowisko i zrównoważony rozwój. 100 inżynierów i konsultantów w warszawskim biurze pracuje nad lokalnymi i międzynarodowymi projektami z wiodącymi inwestorami, architektami i instytucjami publicznymi. Jesteśmy częścią WSP, jednej z wiodących globalnych firm świadczących profesjonalne usługi inżynieryjne i doradcze, zatrudniającej ponad 43 600 osób, w 40 krajach, na każdym kontynencie.